Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jót teszek azzal a ha elmondom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jót teszek azzal a ha elmondom a barátomnak a véleményem?

Figyelt kérdés

Egész éjjel forgolódtam ez miatt. Mivel már érint engem is. Az van, hogy a barátom volt barátnője felhívott, hogy mi közöm van a barátomhoz. (Itt ő nekem csak a névét mondta)Nem tudtam, hogy neki mi köze hozzá így megkérdeztem és a válasza az volt, hogy ő a barátnője. Eddig úgy tudtam, hogy ők már nagyon régen szakítottak és mikor mi összejöttünk akkor ők már nem voltak együtt. Az második randin el is mondta a barátom, hogy a volt barátnője nem érti meg, hogy vége.

Most úgy érzem, hogy meg kell mondanom a barátomnak, hogy ha nem lép fel erélyesen akkor gondok fognak lenni. Eddig hagytam, hogy ő intézze ezt a dolgot. A telojából tudja a számom az a ri*****c. Nekem most kellemetlen éjszakát okozott. Sajnos tegnap csak telon tudtam a barátommal beszélni. Remélem ma megtudjuk beszélni a további lépéseket.


2009. aug. 22. 07:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy jutott a csaj a barátod telefonjához.
2009. aug. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Persze, hogy jól teszed.Nem szabad ezért szenvedned.
2009. aug. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen beszéld meg vele. Nekem kicsit furcsa ez a második randin mondta... Hogy került az ex-hez a barátod telója? Ezek szerint együtt voltak (na nem úgy, csak taliztak). Én ezt is megkérdezném.
2009. aug. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is az jutott eszembe mint az 1. válaszolónak. Hogy jutott a csaj a barátod telójához?? pláne annyi időre hogy kikeressen s leirja a számod. ez már alapból furi. találkoznak vagy mi?? egyáltalán miért adja a barátod a kezébe a telóját?? bármit írhatna neki. én egyszer voltam olyan hülye,8.os koromban hogy egy órára oddadtam annak a csajnak a telómat aki hajtott a barátomra.Hát irt is neki smst a telomról,hogy bocs hogy itt smsben de összejöttem vki mással aki 1000szer jobb,már elakartam mondani stb. Gondolhatod mire kimagyaráztam...majdnem vége lett emiatt.
2009. aug. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, hogy honnan tudja a számom. Először nem jött rá, de aztán kis gondolkodás után rájött, hogy a munkahelyén nézhette meg. Még mindig fura nekem, de most már tudja, hogy mi a véleményem. Nem szakítottam vele, mert igazából nekem is alkalmam nyílt volna megnézni a telóját ma.
2009. aug. 22. 20:01
 6/7 anonim ***** válasza:
hm akkor ha a csaj már veled is kapcsolatba lépett,mindenképp a barátodnak kell erélyesebbnek lenni,ezt azért már nem tűrném.nem birom ha egy pasi ilyen kis mulya és nem birja elküldeni határozottan a nyomulós csajokat ha egyszer tényleg szeret.legyen az exe vagy bárki más is az. Szólj rá hogy legyen férfi és küldje már el a halál f@szára a csajt,mert neked erre nincs szükséged!
2009. aug. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen szóltam is neki ez miatt. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2009. aug. 22. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!