Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Te megennéd az ételt ilyen...

Te megennéd az ételt ilyen láttán vendégségben vagy vállalnád a bunkó szerepét és éhen maradnál?

Figyelt kérdés

Rokonoknál voltunk hivatalosak vacsorára.

Hamarabb érkeztünk,még készülőben volt a vacsora.

Ránézésre tiszta rokon,de amit láttam...sült a csirke,elment wc-re,kézmosás nélkül ment a sütőhöz és wc utáni kézzel forgatta át (külön van a mosdó,figyeltem,hogy nem megy kezetmosni).

Aztán törte a krumplit,jó nagyot tüsszentett a fazékba,kéz száj elé? Minek...átszedte tálba,ujjal belenyúlva kostolta meg.

Aztán kifújta az orrát és kézzel kiszedte az uborkát a befőttes üvegből...

Én vállaltam a bunkó szerepét,megmondtam,hogy nem kérek semmit.


Ti mit tettetek volna?



2013. máj. 6. 14:08
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Most is undorodva gondolok arra,hogy már párszor ettem ott,azok hogy készülhettek.

Többet nem megyek oda kajaidőben.

2013. máj. 6. 14:09
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ezt ...
2013. máj. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ettem volna én sem!
2013. máj. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ugyanazt, amit te. Nekem erős hajlamom van a herpeszre, már a látványoktól is kijött volna :(
2013. máj. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
...sőt én meg is mondtam volna az okot. Vegye észre magát, mert nem csak előtted kerülhet kínos helyzetbe, hanem többször is előfordulhat egy hasonlóan kínos eset.
2013. máj. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

:D Étteremben szoktál enni? 90% ott sem jobb a helyzet én már észre sem veszem az ilyet.....

( a nők nem szokták lepisilni a kezüket, férfiaknál már vészesebb)

2013. máj. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
7-es: sajnos én is tapasztaltam már hasonlót. :/
2013. máj. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én is megmondtam hogy azért nem kérek,mert láttam,hogy összefogdosta koszos kézzel és letüsszentette.
2013. máj. 6. 14:21
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
7-es pedig van ilyen. A párom tesójának a barátnője is ilyen igénytelen. Sokszor kijön wc-ről és nem most kezet sose, aztán megy a konyhába összefogdosni mindent. Utána gyártja a szaros kókuszgolyóit meg sütijeit, de mindig visszautasítom egyszerűen nincs gusztusom enni belőle. Nem tudom hogy tegyem neki szóvá nem akarom bántani de előbb utóbb úgy érzem ki fog törni belőlem :)
2013. máj. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ott voltam,végignézhettem,de ugye az nem feltűnő hogy elmegy wc-re, a mosdóba már nem megy be (nincs a wc-ben semmi kézmosási lehetőség,és nő vagyok,oké,hogy nem pisilem le a kezem,de törölgetés közben rácseppen az ember ujjára,megfogom az ülőkét,a lehúzókát,stb)

A tüsszentésnél rákérdeztem,hogy komolyan azt akarja-e feltálalni,simán rámondta hogy nincs annak baja,majd fél perc móőlva volt az orrfújás és nyőlt uborkát szedni...

Ekkor közöltem,hogy én nem vacsorázom,szerintem párom sem kér semmit.

2013. máj. 6. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!