Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Te megennéd az ételt ilyen...

Te megennéd az ételt ilyen láttán vendégségben vagy vállalnád a bunkó szerepét és éhen maradnál?

Figyelt kérdés

Rokonoknál voltunk hivatalosak vacsorára.

Hamarabb érkeztünk,még készülőben volt a vacsora.

Ránézésre tiszta rokon,de amit láttam...sült a csirke,elment wc-re,kézmosás nélkül ment a sütőhöz és wc utáni kézzel forgatta át (külön van a mosdó,figyeltem,hogy nem megy kezetmosni).

Aztán törte a krumplit,jó nagyot tüsszentett a fazékba,kéz száj elé? Minek...átszedte tálba,ujjal belenyúlva kostolta meg.

Aztán kifújta az orrát és kézzel kiszedte az uborkát a befőttes üvegből...

Én vállaltam a bunkó szerepét,megmondtam,hogy nem kérek semmit.


Ti mit tettetek volna?



2013. máj. 6. 14:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, apám szülei lakása is egy koszfészek, olyan igénytelen, egyszer láttam, hogy a konyhában egy tortaszelet leesett a földre, majd visszatette a tányérra és felszolgálta. Undorító, milyen igénytelen emberek léteznek.
2013. máj. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
én ha akrnám se tudnűm megenni, mert öklendeznék tőle. családi vonás, anyumnakmég a látvány se kell, elég, ha szóban elmeséled és már jön is minden visszafelé. szóval a válaszom határozott nem, de abban nem vagyok biztos, elmondtam volna az okot. én elég vékony vagyok, ha ilyen van, általában annak tudják be, h biztos nem vagyok nagyétkű. pedig dehogynem, jó étvággyal eszem, ha el nem veszik a kedvem :) de itt meghagyom őket abban a hitben, mint pl diákkoromban a házinéninél, akinek a minden kajája tele volt a kutyája szőrével...
2013. máj. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az egy dolog hogy a nő nem pisili le a kezét, de ahhoz a lehúzóhoz, amit már jópáran szaros kézzel megfogtak előtte, ahhoz ős is hozzá ér ha le húzza pisilés után a wc-t. Egyébként jól tetted hogy nem etted meg, rengeteg betegséget össze lehet ezzel szedni.
2013. máj. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Ha direktbe vacsira megyünk akkor esélytelen hazudni hogy miért nem eszek egy falatot sem.

vékony vagyok,de még a legbrutálisabb diétába is belefér 2 kanál bármi.

De szerintem ha bele kell enni,tuti kihányom.



(Finnyás vagyok nah,még a gyerekem elcsócsált kekszét se szívesen eszem meg ha tolja a számba.De ő még tanulja az illemet,kicsi még ahhoz hogy megértse,nem etetjük a nedveinkkel a másikat)

2013. máj. 6. 14:33
 15/16 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok finnyás, nem ijedek meg, ha mondjuk nem olyan steril a konyha, mint egy műtő, de azért az kicsit durva, ha valaki wc-zés után nem mos kezet és úgy nyúl puszta kézzel a kajához, meg az is, ha egyenesen beletüsszent a fazékba. Ha tényleg így történt, akkor nekem is elment volna az étvágyam. Biztos eszembe jutott volna, hogy mi van, ha egy méretes takonymatyi landolt a krumpliban?
2013. máj. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Óriási kő esett le a szívemről. Azt hittem, csak én vagyok ilyen finnyás, de megnyugodtam, más is. :)

Nem tudnám megenni, hamarabb jönne rám a hányás.

Most, hogy elolvastam, azt hiszem, nem is vagyok éhes....

2013. máj. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!