Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az szánalmas, ha utálom hogy...

Az szánalmas, ha utálom hogy akár anyámmal, akár a barátnőmmel amikor megyünk vendégségbe én egyszerűen nem akarok menni?

Figyelt kérdés

Annyira utálom amikor csak fél órát ígérgetnek és közbe egész nap átbeszélik a fél életük történetét. Én meg csak ülök ott unottan és hallgatok.


31/F



2013. máj. 26. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebből az derül ki, hogy vagy magadnakvaló vagy, és inkább egyedül szereted tenni a dolgod, vagy egyszerűen nem olyan társaságba mentek, ahol olyasvalaki is van, akivel neked is van közös témád. Ha valami szánalmas, az legfeljebb az, hogy felnőtt létedre hagyod magad vendégségbe cipeltetni, amikor nincsen hozzá kedved. Olyan helyre menjetek együtt, ahol mindenkinek van kivel csevegnie, a saját barátait meg látogassa mindenki egyedül. Nem kell állandóan egymás seggében lenni.
2013. máj. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beszélgess te is!
2013. máj. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, de az már szánalmas, hogy 31 éves pasi (???) létedre ezt nem sikerül szépen megbeszélni, lerendezni az említett nőkkel.
2013. máj. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát, ha untatnak ez van.


az nem működhet, hogy olyasmire tereld a beszélgetést ami érdekel? én legalábbis ezt próbálom, ha pl nagymamámat meglátogatom. ha már folyamatosan beszél régi dolgokról, akkor próbálom irányítani, hogy olyanról beszéljen, ami valamennyire érdekel. ő meg észre se veszi, hogy megszakítom az előző témáját mondja tovább a másik szálon amire kérdeztem.

2013. máj. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!