Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A kutyások 99%-a miért gondolj...

A kutyások 99%-a miért gondolja azt, hogy a közterületek, közparkok azért vannak, hogy ők otthagyhassák kedvenceik ürülékét? Mit lehetne ez ellen tenni? Büntetni nem büntetnek, pedig kellene.

Figyelt kérdés

2013. máj. 29. 21:06
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
37%
Csövesek mért gondolják, hogy mindent összeszarhat-hugyozhatnak?!
2013. máj. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:

csilla0701!


Az nem válasz, ha egy másik kérdést teszel fel. Ebből is látszik, hogy egy elvakult kutyarajongó vagy. Amúgy csövesből jóval kevesebb van, mint kutyából.

2013. máj. 29. 21:16
 3/48 anonim ***** válasza:
55%
Viszont a csövesek jóval nagyobb kár és igénytelenség látszatát keltik egy városban, parkban, miközben részegen üvöltözve a közönség előtt veszik elő a farkukat és hugyoznak, mint a kutyák.
2013. máj. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:

#3

Ez igaz, de akkor is kutyasz..ban úszik az ország. Olyan, mintha egy kutyatrágyadombon élnénk.

2013. máj. 29. 21:22
 5/48 anonim ***** válasza:
83%
Az semmi...amikor a kutyák a járdára sz*rnak és nem takarítják fel...az valami. És mellette egy sarokkal napi szinten pisálják tele az aluljárót az emberek.
2013. máj. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
68%

Az én kutyás ismerőseim felszedik a piszkot. Az én átlagom 100%. Akkor hogy is van ez?

Természetesen a nevelés a legfontosabb, hogy a mostani gyerekek már abban a szelemben nőjenek fel, hogy mindig kell náluk lennie zacskónak. Ha pedig nincs (aminek nem szabad előfordulnia), de a közelben van kisbolt, akkor bemennek, és szépen kérnek egy zacsit.

Rejtett akciókkal a mostani felnőtteket kellene jutalmazni. Például, ha látjuk, hogy felszedi a kutyakakit, akkor előpattan egy ilyen akciócsoport, és ingyen kutyakajára szóló kupont ajándékoz.

A büntetés csak arra jó, hogy felbosszantsa az embert. Persze, jó fegyelmező eszköz, csak nem teszi ezáltal belső motivációvá a gazda a helyes cselekvést.

2013. máj. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az emberek valószínűleg a saját környezetükre sem igényesek! Én mindig összeszedem, ne lépjen bele senki, én sem szívesen "találkoznék" egy kutyasz*rral. Azt gondolják, hogy gusztustalan, és nem gondolnak bele a nemkutyások helyzetébe, és abba, hogy mennyire elcsúfítja a környezetet! Tessék összeszedni, zacskó, be a kukába, semmi gusztustalan nincs benne!!
2013. máj. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
81%

3: Igen, csak amíg azon a környéken ahol laktunk 5 év alatt volt 2 db csöves akiket végül apukák kergettek el eléggé határozottan, míg naponta kerülgettük a kutyasz.rt, a gyerekek nem játszhattak a füves részen (holott volt elkerített kutyafuttató!), többször moshattam a kutyakakis cipőjüket, babakocsi kerekét, és álltam már a munkahelyemen reggel a rokkantvécében munkavégzés helyett zokniban cipőtpucolva, hogy ne ájuljunk el a szagtól, ami a cipőm talpáról áradt (belement a recékbe).


Amúgy meg pont azért ilyen mocskos, élhetetlen és igénytelen az ország, mert mindenki másra mutogat: a dohányos azért dobja el a csikket mert úgyis szemetes a környék, a szemetet eldobáló mutat a csikkekre meg a kutyasz.rra, a kutyás a csövesre, a csöves meg mutatja, hogy ezen a szeméttelepen mi is a gond vele????

2013. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:

#9!

Teljes mértékben egyetértek Veled! Valóban itt kezdődnek az ország problémái, mindenki a másikra mutogat.

2013. máj. 29. 21:39
 10/48 anonim ***** válasza:
76%
Jó, de itt most a kutyásokon kívül kire lehet mutogatni? A kutyátlanoknak, vagy az épp arrajáróknak kéne szedegetni más kutyájának a sz@rát? Szerintem nem. A kutyavállalással az is jár, hogy felszedik a kutya kakit, ha az utcára piszkított. Én inkább kötelező gazdiiskolát írnék elő, amiben az ilyesmire is megtanítják a leendő gazdákat. Meg a közösségi kutyatartásra is.
2013. máj. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!