Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illik színházba mintás,...

Illik színházba mintás, színes, térd fölé érő, testhez simuló ruhában menni? (Fekete magassarkú + blézer hozzá)

Figyelt kérdés
Vagy maradjon inkább a sima fekete ?

2013. jún. 2. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Illik, illetve nem feltétlenül kell teljesen feketébe/ünneplőbe öltözni színház alkalmából, de azért elegáns, csinos legyen a megjelenésed, illetve ha mintás, színes ruhát veszel fel, akkor azért ügyelj arra, hogy a környezetedben a többség ünneplőben (feketében) lesz, ezért mondjuk túl rikító, élénk színekben megjelenni, nem feltétlenül előnyös, amit én szoktam látni, az leginkább a kék, lila, vörös, fekete, fehér, barna színek. Élénkpiros, sárga színeket szoktam látni, de az nem mutat jól, ha körülötted mindenki sötétben van.
2013. jún. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Manapság már mindenféle ruhában mennek színházba, sokan sima utcai öltözetben. Menj úgy, ahogy jól érzed magad! Szerintem a mintás ruci a blézerrel tökéletes lesz.
2013. jún. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amennyiben nem mini/túl kivágott, semmi gond vele.
2013. jún. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!