Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tavaly aprilisban volt rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavaly aprilisban volt rajtam egy feher miniszoknya fekete magassarku es blezer kombinaciot, amit az egyik pasi megdicsert. Mit gondoltok felvehetem megint ezt a szoknyat? Valamint mi lesz majd a pasi velemenye, ha megint meglatja rajtam?

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
gondolom örül, hogy tetszeni akarsz neki. De szerintem már úgysem emlékszik a ruhára.
2012. aug. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
megnyugodhatsz nem a ruhád érdekelte.
2012. aug. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vedd fel. A pasi mit gondol? Mikor vehetem már le azt a szoknyát.:)))))
2012. aug. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 rémuralom ***** válasza:
Jó eséllyel fogalma sem lesz róla, hogy milyen ruhában látott majd' másfél éve. Ha rákérdeznél, azt sem tudná megmondani, milyen ruha volt rajta tegnap, nemhogy azt, hogy rajtad mi volt tavaly áprilisban. És különben is, egy fiú legőszintébb véleménye egy lány ruhájáról az lehet, hogy "szép, szép, de jobban tetszenél, ha nem volna rajtad".
2012. aug. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Úgyse sokáig lesz rajtad...
2012. aug. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Megjegyezte ra par napra egy bulin, hogy nagyon jol neztem ki abban a szoknyaban...
2012. aug. 10. 14:40
 7/11 Mókusgyilkos ***** válasza:
és ebből mi derül ki? arra még emlékezett h tuti nem nadrág volt mert többet látott annál. áhh csajok álomvilágban éltek aztán mikor kipukkan a kis buborék arccal csapódtok a betonba :)
2012. aug. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Istenem, de irigylem a problémáidat...
2012. aug. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha akkor tetszett neki, akkor valószínűleg most is tetszeni fog, vedd fel nyugodtan ugyanazt!
2012. aug. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"egy fiú legőszintébb véleménye egy lány ruhájáról az lehet, hogy "szép, szép, de jobban tetszenél, ha nem volna rajtad""


Ez azért nem mindenkire igaz! Én ezerszer vonzóbbnak találok egy szép nőt szép, nőies ruhában (szoknyában/egyberuhában), mint meztelenül. Sokkal jobban meg tud érinteni (nem szó szerint), ha igényes a megjelenése. És ezt őszintén mondom!

21/F

2012. aug. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!