Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Minden férfi kezet szokott...

Minden férfi kezet szokott fogni egymással, és ez mindenhol így van, vagy csak Mo-on?

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Á-á! Én Angliában laktam egy ideig és jártam egyetemre. Ott a fiúk nem fognak kezet és a lányok nem pusziszkodnak. Ha mégis adsz puszit, akkor meg azt hiszik, hogy francia vagy... :)
2013. jún. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én Angliában már láttam ilyet hogy kezet fognak egymással, de ott csak a jó barátok szokták meg a kollégák. A lányok meg nem puszilkodnak egymással ez valóban így van, csak a fiú-lány szokott, de azok is párok többnyire.

Amerikában viszont szokás a kézfogás.

2013. jún. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dél-Amerikában viszont egykezes ölelés a gyakori.
2013. jún. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Németországban nemcsak a férfiak, hanem mindenki kezet fog egymással.
2013. jún. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a kezfogasnak kulon etikettje van :) ahany orszag szinte annyifelekeppen udvozlik egymast az emberek. nekunk volt errol egy neprajz oran eloadas, nagyon erdekes tema. ha tenyleg erdekel a dolog googlizz ra, szerintem rengeteg ujdonsagot es meglepo dolgot talalsz majd :)
2013. aug. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!