Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen ruhát illik szokás...

Milyen ruhát illik szokás felvenni annak, aki szóbeli felvételire megy tanári mesterképzésre?

Figyelt kérdés

Elég egy (vékony), fekete ünneplő nadrág vékony fehér, rövid ujjú blúzzal? Nem szeretek annyira "kiöltözni", főleg nagy melegben. Illetve ilyen helyekre rövidben sem akarok menni, a szoknya pedig kizárt.


Ti miben mentetek/mentek?

23/N


2013. jún. 19. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen fekete-fehérben mennék...

A fekete nadrág nagyon jó, szellős fehér blúz (de nem átlátszó!), vagy fekete-fehér mintás blúz...


Ha nem műszálast veszel fel, akkor nem is fogsz nagyon izzadni...

2013. jún. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Az átlátszó blúzokat magam is gyűlölöm.

2013. jún. 20. 06:49
 3/3 anonim válasza:

Én június elején voltam mesterképzéses tanári felvételin (meg jövő héten is megyek), és nem kell túlaggódni az öltözködést. Én is félve mentem, mert nem volt már meg a gimiben "bejáratott" fekete-fehér kombinációm - amik voltak, azok nem illettek össze, így végül egy bézs színű nadrágban mentem, és egy fekete csipkés alkalmi felsőben. Mások sem voltak tipikus "ünneplős" ruhában, főként idősebbek voltak, a nők leginkább valamilyen visszafogott, alkalmi ruhában, vagy szoknyában és elegánsabb felsőben.


Jövő héten nem tudom, mit veszek fel, ha marad ez a hőség, de szerintem az a fontosabb, hogy jól érezd magad abban, amiben vagy, és a felvételire koncentrálj. :) (25/N)

2013. jún. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!