Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Azok a férfiak, akik a chaten...

Azok a férfiak, akik a chaten disznóságokat, azonnal szexre vonatkozó dolgokat írnak idegen chatelő nőknek-nos, nem szégyellik magukat?! Miért nem tudnak normális témákkal előhozakodni?! Nem minden nő q.!

Figyelt kérdés
Többször chateltem, de már egyáltalán nem, mert szinte majdnem mindig olyan ismeretlen chatelő pasik kattintanak rám, akik szexszel kapcsolatos dolgokat irogatnak. Mégis miféle bunkó, mocskos viselkedés ez?! Más nők is vannak úgy, hogy már nem chatelnek pont ilyen mocskos alakok miatt???
2009. okt. 12. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Én pont miattuk csetelek. Vicces osztani őket. Nuni már le is tiltott... kétszer.
2009. okt. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%
Ha komolyan akarsz beszélgetni, akkor keress magadnak valós társaságot. Netes dolgoknak pont ez a lényege, hogy itt erezd el a hajam.
2009. okt. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
El lehet menni a prostikhoz és azoknak mondogatni/irogatni mocskos dolgokat. Attól, hogy valós társaságom is van, ill. azoknak is, akik rajtam kívül chatelnek, tudni kellene viselkedni. Ennyi az egész.
2009. okt. 12. 14:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem is idegesített,főleg amikor az első kérdés az hogy"CAMSZEX?"??A haverom akinek elpanaszoltam,hogy mindenki kameraszexet akar(maradi vagyok,de nekem ez nem menne,és undorítónak tartok)Ő mondta,hogy tréfáljuk meg az egyik ilyen kérdezőt:):)Tudni kell,hogy a haverom igen szép darab ember(majdnem 110 kg szőrős mellkasú fazon) Amikor megint jött egy ilyen kérdés,hogy camszex? benne vagy? Rögtön mondtam,hogy igen:) be kapcsoltuk,és a haverom kezdett el vetkőzni (csak a pólóját vette le)Mi nagyon jól szórakoztunk:):)Gondolom a pasas nem:):)De ezóta nem vagyok fent a chaten,mert meguntam.....
2009. okt. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tényleg, ez nagyon jó ötlet!!! :-) Ha legközelebb mégis bejelentkezek, megint rám kattint egy bunkó paraszt pasas a szex-kívánságával, majd ezt fogom csinálni!!! Megérdemli a bunkó!
2009. okt. 12. 15:01
 6/6 anonim válasza:
61%

Előre is elnézést kérek!:)

De tudjátok miért van ez? Mert ma már a nők sem olyanok. Semmi tartás, semmi erkölcs...én szégyenlem kimondani, de 17 éves létemre még nem találtam olyan lányt akire azt mondhattam volna hogy, igen ez egy NŐ!

Nem vagyok szőke herceg, de általában tetszem a lányoknak. Az esetek többségében elkezdek ismerkedni egy lánnyal és míg én a szemét dícsérem, ő a farkam méretére próbál rákérdezni.Innentől kezdve annyi a történet, hogy próbálom hanyagolni.Férfi vagyok és fiatal egyértelmű hogy működnek a hormonok...de.....:)

Ezen érdemes elgondolkodni szerintem.Nagyon sok fiú csak "arra" megy és mivel ilyen világot élünk, ahol a lány kezdeményez, ezért chaten azt gondolják hogy könnyebb lesz a dolog.

2009. okt. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!