Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A Goth-ok miért szeretik a...

A Goth-ok miért szeretik a kereszteket?

Figyelt kérdés
Amikor végül is vámpírok lennének. És mint tudjuk, a mitológiában a vámpírok nem szeretik a kereszteket.

2013. jún. 23. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Gothok és vámpírok? Te nagyon nem vagy itt a dolgokkal tisztában...
2013. jún. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A goth stílus különleges ágazatai, a keresztény tanoktól


elfordulva az okkultizmusban keresnek menedéket.

Rózsafüzér helyett pentagrammákat használnak. A vampire goth


mára nagyon divatos ágazat lett, a vámpír imádathoz rengeteg


kiegészítőt talának:fekete köpeny,koponya,fogak,ékszerek.

2013. jún. 23. 21:41
 3/7 anonim válasza:
100%
Mint Goth kikérem magamnak,hogy egy lapon emlegess azokkal akik vámpírnak kérpzelik magukat, a vampire goth stílus csak egy elfajzása a goth kúltúrának ugyanúgy kb. mint az emó. Azok számára akik valóban tisztában vannak ennek a kúltúrának a eredetével és hogy mit jelent valójában, azok számára ez sértés! Alapossaban olvass utánna a témának mielött ilyen ostoba kijelentéseket teszel, és akkor arra is választ kapsz, hogy mit jelent számunkra a kereszt. Ennyit erről.
2013. jún. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsóval értek egyet. Nem célszerű mindenféle háttérismeret nélkül dobálózni a szavakkal, mert ez a fajta nyilvános tudatlanság egy goth-nak sértő lehet.
2013. júl. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

goth vagyok és a butaságod már fáj.

A kereszt mára már divatszimbólum, és mindenki más miatt hordja.

2013. júl. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mómóka16 válasza:
Én ugyan nem vagyok Goth de ismerem a kulturátokat és amit kérdezö ki irtál a kettö nagyon nem függössze a kereszta mai világba már nagyon divatos kiegészitö mega vámpiros idiota baromságok amikkel az embereket szorakoztatják csak enyi :D
2014. ápr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Rambo vezér ***** válasza:
Én goth vagyok és keresztényellenes...
2016. szept. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!