Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a jó abban, hogy egyesek...

Mi a jó abban, hogy egyesek mosolygós, kacsintós és egyéb szmájlikat raknak gúnyos vagy ócsárló kommentjük végére?

Figyelt kérdés

Sokszor látam már itt és Facebookon is, hogy "sértődött" emberek a komoly reflektáló szövegük végére odabiggyesztenek ilyesmiket. Engem a hideg kiráz amikor ilyet látok és általában reflexből lepontozom az illetőt...

Pl.

"csak szeretnéd ;)"

"csak magadat minősíted ezzel :)"

stb.



2013. júl. 6. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Több oka lehet.

Valaki már kínjában vigyorog a másikon, mert az vagy olyan hülye vagy értetlen, hogy már a humorral lehet csak elviselhetővé tenni a helyzetet.

Van az az eset is, amikor valaki nagyon szánalmas, és egy tökéletes döfés neki a gúny és az irónia.

És persze van, aki fölényeskedésből alkalmazza, de az általában a tipikus ugatós hangnemében írja a kommenteket, tele a kvaanyád és a bmeg kifejezésekkel, tarkítva egy két gci jelzővel. Szóval érted, alpárian. És azt hiszi, hogy ezzel most ő lett VALAKI.


Ezt az én véleményem :)

2013. júl. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel azt akarják jelezni, hogy csak mosolyognak a másik pattogásán, hőbörgésén.

De lehet, hogy tévedek. Esetleg lehet egy lesajnáló mosoly... Valami ilyesmire gondolnék.

2013. júl. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
jaj lepontozol?:D mi lesz velem;) ezzel csak magadat minősíted:D nem mintha nagyon izgatna hogy hány %-ban adok igazat úgyis elolvassák ha meg nem amúgy se olvasták volna! :)
2015. jún. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!