Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud segíteni? Holtalálo...

Valaki tud segíteni? Holtalálok magyarul vagy akár angolul, tökmindegy cska ikszdé szmájlikat neten ahonnan letudom szedni? Egyszerűen nem találok azt.

Figyelt kérdés
Köszi előre is!
2012. jan. 5. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez mi akar lenni tulajdonképpen?
2012. jan. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

msnre szeretnék letölteni hangulatjeleket... és ikszdét is szeretnék, de nemtalálok sehol..

ha így érthetőbb

2012. jan. 5. 17:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Ember beírja gugliba hogy smiley, egyből kiad 200000 glitteres szart... mindegy, találtam egy oldalt... [link]
2012. jan. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
odaírtam hogy nekem IKSZDÉ kell..... eddig mit csináltam szerinted? googleban kerestem, de xD-seket nem találtam. köszöntem.
2012. jan. 5. 18:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt tudtad, hogy az MSN-ben te magad is tudsz újat csinálni? Mi lenne, ha azt a pár ikszdét magadtól beraknád, és akkor nem kéne hatszázezer keyloggert telepíteni?


[link]

2012. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen odatöltöm fel azokat amiket lementettem.....
2012. jan. 5. 18:25
 7/9 A kérdező kommentje:
látom ha valaki aki nem informatikus, ide se lehet jönni segítségért... úgy tűnik csak bunkó emberek tudnak válaszolni.
2012. jan. 5. 18:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi volt ebben a bunkó?
2012. jan. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

ezek tényleg bunkók, és ha már valami olyat írsz amibe belelehet kötni azt megteszik....Hidd el velem is így van!!!

SOK BBBBUUUUNNNKKKÓÓÓ!!!! Mondjuk ez még nem is volt annyira modoratlan...:/

2012. márc. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!