Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Minek öltözzek be Halloweenkor...

Minek öltözzek be Halloweenkor? (20/L)

Figyelt kérdés
valami egyedi,mégis könnyen elkészíthető/beszerezhető jelmezre gondolok...
2009. okt. 17. 16:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
61%
Öltözz SS tisztnek és menj el egy zsinagógába.
2009. okt. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
78%

Halott menyasszony? Vagy vízihulla? Jó cafatos ruha kell hozzá, zilált haj, egy két "vizinövény" is mehet bele, meg kicsit zöldes árnyalat az arcodra :)

Amúgy nálunk már 3 éve mindig van ilyenkor papok és prostik parti, na én azt imádom, nekem szokott a legjobb jelmezem lenni :D Bár gondolom azért is, mert egyszer egy évben vagyok így felöltözve, így jobban üt :D

2009. okt. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
56%

Én 1 éve sátánnak öltöztem be, talán keress egy olyan maszkot ami A fűrész arcát ábrázolja és mellé egy ruhát, vagy van egy jobb ötletem! Öltözz be Samarának a körből.

Ha nem hosszú fekete hajad van akkor vegyél egy parókát és alaposan fésüld az arcod elé!

2009. okt. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

nem tartok a "hagyományőrzők"-től,köszi a figyelmeztetéseket:)))ez egy szuper Halloweeni buli lesz és nem hagyom h.elrontsák a kedvemet:)


amúgy nagyon ötletesek a tanácsok.tetszenek,)

2009. okt. 17. 18:08
 15/24 anonim ***** válasza:
29%
Magyarországon nincs halóvín, mindenszentek van helyette, látom kib@szott kis korcs vagy. Hálaadást nem akarod ünnepelni?
2009. okt. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
84%
Vagy lány papnak, és menj be egy fekete gyertyával a templomba, imádni fognak!
2009. okt. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
95%
Ha elég vékony vagy öltözz kísértetnek. No nem a fejet is lefedett változatra gondolok, hanem a fátylas-légiesre. Ha van kidobható fátyolfüggöny, abból meg lehet csinálni a lenge öltözetet, amit a legkisebb szellő is meglibbent. A bőrödet maszkírozd holtsápadtra, a szemedet és a szemüregedet, meg az ajkaidat sötét feketére, a hajadat őszes vagy valami hasonló színűre fesd. Lehet sejtelmesebb ruhadarabokat készíteni, amikkel tuti felhívod magadra a srácok figyelmét, és ha lesz UV-lámpa, akkor te leszel az est fénypontja :D
2009. okt. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
19:12 inkább nem reagálok semmit arra ahogy te megnyilvánultál.magadat minősítetted.
2009. okt. 17. 21:32
 19/24 anonim ***** válasza:
86%

Én tavaly Mrs. Lovett voltam a Sweeney Toddból, még sodrófám is volt, és nem is volt költséges, mert mindent itthon szedtem össze hozzá.

Aki szerinte ez majmolás, az járjon kicsit utána, hogy ott hogyan működik, és meglátja, hogy a magyar halloween-bulik csak a beöltözésről, és az együtt mulatásról szólnak, ugyanúgy, mint a FARSANG.

2009. okt. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
84%
playboynyuszi:P,csak sexy fehernemu,harisnya es nyusziful kell hozza.
2009. okt. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!