Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Melyik nemzetet (nemzetiséget)...

Melyik nemzetet (nemzetiséget) nem szereted, esetleg utálod? Melyikkel kapcsolatban vannak előítéleteid, és mik azok? Szerinted a magyarok kiket nem szeretnek, kikkel kapcsolatban vannak előítéleteik?

Figyelt kérdés

Pl. utálod a románokat, mert elvették Erdélyt, vagy

nem szereted a németeket, mert pedánsak,

szerinted a magyarok a szlovákokat nem szeretik Trianon miatt stb.

Ezek csak példák, nem a trianonozásra megy ki a dolog!

Írjatok sztereotípiákat, amikkel egyetértetek, vagy amikkel nem!



2013. júl. 8. 13:11
 1/9 anonim válasza:
100%
Ez magánvélemény,de szerintem sztereotípiák alapján nem szabad megítélni senkit,ezt csak azután teheted meg hogy megismertél valakit.. mert nem lehet általánosítani. Például a franciák biztosan nem szeretnek minket,mert egy időben (lehet hogy napjainkban is) rendszeresen megrongálták a magyarok a Nagy Trianon-kastélyt. De például én nem ,viszont ettől ha kimennék franciaországba,és be akarnék menni a kastélyba,nem engednének be.Hallottam ilyen példákat is. Szóval ezzel csak azt akarom mondani hogy nem utálok egy nemzetiséget sem,szerintem ez így nem is lehetséges.
2013. júl. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
74%

utálom az amerikaiakat, mert uralkodni akarnak,

kínaiakat mert elárasztanak minket

2013. júl. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Én sztereotipikusan egy népet se utálok. Csak az oroszoktól félek, mert ijesztőek :D
2013. júl. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Most nem mint emberekről, hanem mint nemzetekről fogok nyilatkozni.


Észak-korea: kommunizmus, ennek velejárói miatt kifejezetten nem szeretem


Kína: szintén kommunizmus miatt legfőképpen


Izrael: szerintem ezt nem kell részleteznem... bár itt kifejezetten nem a polgárokra, átlag zsidókra gondolok, hanem a cionista zsidó elitre


Oroszország: a teljes ateizmus miatt nem szeretem


USA: rendkívül buták és megvezethetők, nuku nemzeti öntudat, tétlenség a diktatórikus rendszerük ellen


Nagy-Britannia: a szabadkőművesség megszületésének színhelye


Szlovákia: "adj szállást a tóthnak - kiver a házadból"


Románia: nem kell részleteznem, kb az amit írtál

2013. júl. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

En a csikszemueket utalom, sajnalom. Azoknak lovese sincs arrol, h mi az intim szfera, sokan vannak, naluk ilyen nincs es ruhellem mikor ram allnak.

A tobbivel igazabol elvagyok.

2013. aug. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én valamiért utálom az amcsikat.. ._. de nem tudom miért
2013. aug. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kini :)) ***** válasza:

Én mindig azon vagyok, hogy ne utálkozzak, de ha már van egy ilyen kérdés, leírom. Hááát, az románokat és a szlovákokat nem kedvelem, mert állandóan létrehoznak mindenféle magyarellenes oldalakat a facebookon, meg firkálják a házak falára, hogy MUIE Ungaria meg hasonlók.

Amúgy valamiért az angolokat, meg az amcsinak sem bírom :D Nem tudom, miért ...

2014. jan. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

románok: mert azt hiszik jobbak nálunk és mert bunkók

"amerikaiak": mert azt hiszik, hogy ők a jóság élő bálványai, akiknek jogában áll minden

2015. jan. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm a pirézeket...
2015. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!