Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A nagymamám temetésére megyek,...

A nagymamám temetésére megyek, kell fekete harisnya a szoknyához?

Figyelt kérdés
Kb térdig érő fekete szoknyám van, hőség lesz, és én az istenért se akarok szoknyát felvenni... de anyukám erősködik, hogy mit fognak szólni a helyi "idősek"... de aki ezzel foglalkozik egy temetésen az ássa el magát...
2013. júl. 8. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
vegyél fel szerintem, mert a helyi öregek arról fognak beszélni, h kilátszik a lábad, és milyen erkölcstelen vagy
2013. júl. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

ja, egyébként tényleg szégyen,hogy manapság úgy kell öltözködni, ahogy azt a 80+-os korosztály megkívánja, különben a falu a szájára vesz....

és még egy temetés sem kivétel, mert nagyon sokan nem a halott miatt mennek el, hanem azért, hogy kíváncsiskodjanak

2013. júl. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
most látom, hogy elírtam. szóval harisnyát nem akarok felvenni.. :D de istenem... ha minden fekete rajtam, miért olyan fontos a harisnya?
2013. júl. 8. 19:02
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
szerintem vegyél, nem annyira melegít az még pluszban. egyébként, részvétem.
2013. júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kell.
2013. júl. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Részvétem kívánom én is. Vegyél fel fekete harisnyát, de nem az öregek miatt, hanem mert így illik temetésre menni. Ha nagyon meleged van akkor harisnyanadrág helyett vegyél fel fekete combfixet. Így kicsit szellősebb lesz.
2013. júl. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fevehetsz egy fekete nadrágot is, ami szellős. Nem kell alá harisnya.
2013. júl. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!