Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Miért hordtok ilyen...

Lányok! Miért hordtok ilyen időben fekete harisnyát?

Figyelt kérdés
Szinte minden második nőn,fekete nejlonharisnyát látok,nincs melegük benne ? :D

2013. ápr. 17. 19:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
53%
Egy kicsit se vonzza a meleget. Ez csak tévhit. :)
2013. ápr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
49%
Miért lenne? A nejlonharisnya vékony. Az meg, hogy fekete tök lényegtelen.
2013. ápr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
59%

Az elsőnek üzenem: nem tévhit, a fekete testek jobban elnyelik a napfényt, mint a világosabbak, ezáltal hamarabb is felmelegednek. A világos színek a fény nagyobb részét verik vissza, mint a sötétebbek. ( [link] )


A kérdésre válaszolva pedig valószínűleg azért, mert nekik még nincs annyira melegük. Azért még nem 35 fok van. Mindenkinek más a hőérzete. Én még nyáron is látok fekete harisnyában mászkálókat. :)

2013. ápr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
94%
Nyáron is azt hordok néha, akkor sincs melegem benne, most még csak hőség sincs.
2013. ápr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
47%

Jól van okoskodjál. Mindenki tanult fizikát és tudja használni a Wikipédiát is.

Nekem viszont, akkor sincs jobban melegem egy fekete nadrágban, mint egy fehérben.

Nejlonharisnyánál meg ismétlem teljesen lényegtelen, mert nem vastag és így nyáron a 30 fokban sem meleg szerintem.

2013. ápr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
77%
Nem okoskodásnak szántam, de ha ennyire bántott, akkor elnézést kérek. :) De ha tanultál fizikát, akkor tudnod kéne, hogy igenis melegebb a fekete, akár úgy érzed, akár nem.
2013. ápr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
40%
Én ezt nem is tagadtam egy szóval se. :D Az zavar, hogy nekem nincs melegem benne meg én nem érzek különbséget sötét és világos ruhák között, és máris le kell pontozni....
2013. ápr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 iostream ***** válasza:

Na de ha melegebb a fekete, akkor hidegben miért nem feketék az állatok? Oké, a jegesmaci nem ér, mert neki rejtőznie kell a préda elől, de pl a tajgán a fák között.

Megmondom: mert a fekete nem csak szívja a fényt, de ki is sugározza, jobban mint a fehér. Tehát ha nem éri közvetlen fény, akkor igazából a fekete hidegebb, mint a fehér.

De mint említettek, egy milliméternél vékonyabb réteg műanyagnál valószínűleg lényegtelen a szín.

No meg nincs még annyira meleg.

2013. ápr. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
41%

Mert épp ez tetszik nekünk?

Egy farmer "p*csanacival" tökéletes összeállítás! ;)

2013. ápr. 18. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
48%
A fizikai magyarázat hidegen hagy: és fogalmam sincs, hogy melegebb vagy esetleg más, mint egy más szinű. A lényeg, hogy a feketét azért hordják sokan, mert szinte mindenhez illik, vékonyítja a lábat, divatos és mert nem akarnak mezitláb lenni. Régen szinte én is csak feketét viseltem, olyannyira, hogy már már minden ruhám fekete volt, de aztán nyitottam más szinek felé: így már sokkal szinesebb és vidámabb az életem!
2013. ápr. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!