Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Állásinterjúra ez az öltözet...

Állásinterjúra ez az öltözet megfelelő?

Figyelt kérdés

Kb 1 órája hívtak telefonon,h holnap délelőtt be kellene mennem állásinterjúra. Nem igazán tudom mit vegyek fel, irodai asszisztens álláról van szó.

Kosztümben nem akarok menni, de kellőképpen elegáns sötét farmerom sincs..

Magassarkú kerek orrú cipő, fekete vastag leggings, és hosszított elegáns kötött felső, fekete táska ez így megfelelne szerintetek? (A cicanadrág nagyon gáz?) Valamint szövet kabát, igaz téli, de hát egy napot ki bírok benne.



2012. nov. 26. 18:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes, persze ha az alakodnak megfelelő öltözet. Szép ápolt külső az fontos. Egyébként szorítok, szerezd meg az állást!!!!
2012. nov. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

157 cm 56 kg, némi súlyfelesleg van, de szerintem még belefér :)

Sötét farmer szoknyára is gondoltam, de lehet,hogy az mrá túl kihívó!?

Köszönöm :)

2012. nov. 26. 18:55
 3/15 anonim ***** válasza:
Az öltözeked megfelelönek tartom de talan ettöl egyszerübben is megjelenhetsz. Legyel elegans, szexi es szolid is egyszerre. Valamit villants magadbol pl. egy rövidebb szoknya hozza egy szolidabb felsö, es ezt dobd fel a magassarku cipövel es a hozza illö taskaval. Vagy hosszu nadrag ami kisse feszülös es hozza egy nyitottabb felsö. Varjacio több is van es sajnos nem latok a szekrenyedbe.
2012. nov. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%

Állásinterjúra én nem mennék cicanadrágba.. Nincs egy normális nadrágod vagy szoknyád??

Magamból indulok ki. Amikor állást hirdetek mert szándékomban van alkalmazni valakit, 3 dolgot nézek meg, és döntők.

Az egyik az öltözék

A másik az írásos önéletrajza

a harmadik a kommunikáció

2012. nov. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

ma 18:59

ez régen rossz tanács ha nővel fog találkozni. Nem randira megy hanem állásinterjúra..

2012. nov. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nyugodtan felveheted akkor! Szerintem ha túl kihívó vagy az sem jó. Legyél elegáns és szolíd. Én már fáztam rá ilyenre, a fönöknél bejöttem, de a feleségénél már nem. Nem kaptam meg az állást.
2012. nov. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A cicanadrág nem fog látszódni mivel vesz fel egy leggingset! egyáltalán nem gáz.
2012. nov. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Normális, oda illő nadrág akkor mégis csak mindenképpen a kosztüm nadrág lenne. Amit fel is vennék, ha utána még nem mennék suliba és gyakorlatra... ezért próbáltam valami köztes megoldást találni ami minden helyre megfelel.
2012. nov. 26. 19:04
 9/15 A kérdező kommentje:

cicanadrág=leggings az én szó használatomban :)

De leggingsről van szó egyébként :)

2012. nov. 26. 19:06
 10/15 anonim ***** válasza:
a legginghez veszel fel egy kötött felsőt ami legalább a combközépig ér akkor az tök jó
2012. nov. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!