Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A közmunkások és a házaknál...

A közmunkások és a házaknál dolgozó építőmunkások miért bámulnak meg, ha a közelükben az utcán biciklivel elmegyek?

Figyelt kérdés

18/F

Mi olyan érdekes egy bicikliző emberben, kb. 10-20 méter távolságról?


2013. júl. 16. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Bennem ugyanez a kérdés szakadó esőben merült fel. Van egy sima klasszikus PVC esőkabátom, azt tartom a táskámban szépen összehajtva, nem begyűrve.

Szakad az eső, ráadásul szél is fúj, az ellen az esernyő semmit nem ér. És az emberek bámulnak. Mintha lila lenne a fejem :D Mert nem akarok szharrá ázni. Nem zavar csak úgy feltűnt, hogy méregetnek az emberek...

2013. júl. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak egy kis pihenő, két lapátolás közt.
2013. júl. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"csak egy kis pihenő, két lapátolás közt."


Inkább egy kis pihenő két pihenés között. :D Ahogy az itteni közmunkásokat szoktam látni :D

2013. júl. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel dolgozokrol van szo, ez annak a jele, hogy a munka nem koti le oket, akar unalombol is.
2013. júl. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

(esőkabátos) "És az emberek bámulnak".


Azért, mert én is keresnék hordható, normálisan kinéző esőkabátot, de még nem találtam.

2013. júl. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert olyan mérhetetlenül unalmas amit csinálnak, hogy még egy bicikliző fiú is szórakoztatóbb. De lehet, hogy messziről lánynak néznek, növessz szakállat...:)
2013. júl. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztos úgy nézel ki, mint egy lány.. ezért.. vagy lehet azthitték langyi vagy.
2013. júl. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki megnéznek. Nagyon idegesítő, szerintem egész nap nem csinálnak semmit, csak bámészkodnak.

Hidd el, lányként rosszabb, mert nem csak néznek, hanem cöcögnek-cicásznak, beszólogatnak, és ez nagyon zavarbaejtő.

2013. júl. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha vidéken laksz jobb ha vigyázol, lehet, hogy kifigyelik merre laksz, milyen cuccaid vannak, aztán északa betörnek hozzád, nagymamám is így járt.
2014. febr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!