Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan viselkedik az, aki...

Hogyan viselkedik az, aki "játszik másnak az érzelmeivel"?

Figyelt kérdés

Most nem a szerelemről, vagy randizásról beszélek, hanem úgy általában.


Hogy viselkedik az ilyen? Mik a főbb ismérvei? Ismertek ilyeneket?


Mi a véleményetek?



2013. júl. 22. 13:49
 1/4 anonim válasza:
Szerintem általában az ilyen emberek kétszínűek és önimádok (legalább is jelenleg igen)...de mivel xy játszik mások érzeleivel gondolom el tudja hitetni másik xy-al, hogy jó emgeber és semmi agúdnivalója sincs. Szerintem az ilyen embereket nem lehet csak úgy felismerni...valahogy be kell vele vallattni, hogy csak játszik valakivel és akkor kész...
2013. júl. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha valaki játszik a másik érzéseivel, akkor az szerintem azt jelenti, hogy egyszer ilyen hűű de kedves, magasztos égig felemel, <-- emiatt te jobban érzed magad, és megkedveled az illetőt, viszont következő alkalommal, kb. telibe sz*r, bunkó veled, átnéz rajtad...Ilyenkor döntsd el, hogy ő kedvel-e vagy sem, mit jelentesz neki...

15/L

2013. júl. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

PSZICHOPATA

elvileg, amúgy nem tudom:D

2013. júl. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


keresd vissza a fölső linkeken a legelsőt és olvas végig.

2013. júl. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!