Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek napi 1-2 óra WOW...

Szerintetek napi 1-2 óra WOW rontja az életminőséget?

Figyelt kérdés
Szerintem egyetlen számítógépes játéknak sincs értelme, mert ezek nem valódi dolgok, ha törlöm a játékot, a vele töltött sok óra játék, olyan mintha meg sem történt volna, csak eltűnt az életemből. Én mégis szoktam napi 1-2 órát játszani, kikapcsolódásképp. Néha elgondolkozom ezen, hogy felesleges, de valahogy ki is akarok kapcsolódni. TV-t nem nézek, olvasni-zenét hallgatni szoktam mellette, de az más. Meg tanulok, edzek. Mit gondoltok erről?

2013. júl. 24. 19:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Van olyan, amikor egyszerűen úgy érzem, nem tudom hasznosan tölteni a napom minden percét, nincs mit csinálnom, így leülök játszani.
2013. júl. 24. 19:16
 2/7 anonim ***** válasza:

Én többet is szoktam számítógépes játékokkal játszani, de nem érzem ezért selejtnek magam. Mást is csinálok, ez csupán az egyik hobbim, főleg azokat a játékokat szeretem, amiknek jó története és jó karaktereik vannak.

Ennyi erővel a filmeknek és a könyveknek sincs értelmük, hiszen sok nem történt meg a valóságban, de a fantázia pont erre való, hogy kiszakítson kicsit ebből, és olyan dolgokat élhess át, amiket az életben nem tudsz.

Lehet, hogy nem töltöm az életemet csupa hasznos dologgal, de attól még ugyanúgy megvan a helyem ebben a világban; nem kell mindennek hasznosnak lennie, amit csinálsz, csak szimplán szórakozz és kapcsolódj ki, akár játékkal, akár bármi mással :)

2013. júl. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Akkor könyveket sincs értelme olvasni, se zenét hallgatni, se filmet nézni.
2013. júl. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ismertem egy srácot. Nem voltak barátai, nem járt el sehova, meg igazából amúgy is volt egyfajta kiállhatatlan természete. Elkezdett WoW-ozni ott szedett össze "barátokat" meg így elég magas szintre felfejlesztette a karakterét. Ha a való életben egy csőd, hát ennyi öröme had legyen az életben...
2013. júl. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Még több sem. Van olyan, akit a játék mentett meg a depressziótól.
2013. júl. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindennek vége van egyszer, de ha egy pillanatot is szórakoztatott téged az a játék, akkor szerintem megérte vele az idődet tölteni. A zene is csak az adott pillanatban jó, amikor hallgatod nem amikor felidézed. Ugyanez igaz szinte mindenre.
2013. júl. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem léped túl az 1-2 órát szerintem nem lesz gond.

Amúgy meg szerintem jó érzés kipörgetni egy játékot, ami után érzed azt h "Ez az ezt is megcsináltam" és egyúttal kiváltja azt a jó értelemben vett hiányérzetet is.


Én már vagy 100X éreztem ezt :)

Csak figyelj az időre és minden OK lesz.

2013. júl. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!