Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Igaz, hogy az oroszok nem...

Igaz, hogy az oroszok nem nagyon mutatják ki az érzelmeiket és nem romantikusak?

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt honnan veszed? Nem igaz!Olvasd el Puskint Gogolt! Hallottál az Anyegin című verses regényről?

[link]

2013. júl. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség.Személyesen ismerek oroszokat és az ellenkezőjét tapasztaltam
2013. júl. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon is kimutatják. Még a férfiak is ölelgetik meg csókolgatják egymást :)

És Dosztojevszkijt is olvass! Kezdheted mindjárt a Félkegyelművel, amely a tündéri, szeretetreméltó és krisztusi figura Miskin hercegről szól.

2013. júl. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem a japánokkal kevered őket :D
2013. júl. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 quartz jewels válasza:
Az orosz zászló azért fehér, kék, piros, mert az orosz férfiak szőkék, kék szeműek és nagyon érzelmesek :) Nekem az egyik tanárom mindig ezt szokta mondani, akinek orosz a férje :)
2013. júl. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Pünkösdy Kató válasza:
100%
olvastad az Anna Kareninát?? :)) ha nem olvasd el, ha igen akkor tudnod kéne, hogy eléggé romantikusak :D
2013. aug. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem igaz, az oroszok elég hideg és merev emberek már ránézésre is
2013. aug. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az oroszok a tipikus "nagy szláv lélek" megtestesítői. Az oroszok harsányak, érzelmesek és sajnos néha gátlástalanak is tudnak lenni.

Én voltam egyszer Tunéziában nyaralni, ami tele volt oroszokkal. Amit azok műveltek részegen, azt mutogatni kellett volna.

2016. jan. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!