Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvet szeretnék olvasni,...

Könyvet szeretnék olvasni, ami ma játszódik és szórakoztató, de romantikusak is jók lennének, csak nem tudom mit. Tudnátok ajánlani? 15/L

Figyelt kérdés
Vöröspöttyöseket ne írjatok...

2013. júl. 24. 10:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

John Green: Alaska nyomában vagy Csillagainkban a hiba.

Pont a korosztályodról szólnak, mai, humoros, nagyon intelligens, kicsit romantikus, és még tanulni is fogsz belőlük.

2013. júl. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szent Johanna Gimi a neked való! hidd meg nekem! :)
2013. júl. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Már olvastam a szent johanna gimit. Nagyon tetszett.
2013. júl. 29. 07:49
 4/11 anonim ***** válasza:

:)akkor jó

... A lány, aki tudott repülni (The girl who could fly)

Fire-Zsarát (ez egy favorit)

vagy olvasd újra a Harry pottert:DDD

pedig a vörös pöttyösek közt is vannak jók! attól hogy utálod a twilightot (vagy mit tudom én) még az nem jelenti azt hogy a többi könyv is olyan!

2013. júl. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem azért mondtam, hogy vöröspöttyöseket ne, mert utálom, hanem mert ismerem és sokat közülük már olvastam. :)
2013. júl. 30. 10:50
 6/11 anonim ***** válasza:

ohh az jó!

jöhet Jane Austen és Bronte akkor...

csak ne mondd hogy azokat is olvastad! :D

ha igen akkor irigyellek hogy ennyi időd van rá.

2013. júl. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy csomó vöröspöttyös béna, tudom, de a Rubinvörös Kerstin Giertől akkor is tetszeni fog, abban tizenhat éves a főszereplő, és humoros, és érdekes, attól függetlenül, hogy vöröspöttyös Van még Kristin Cashore- tól a Garabonc, és a Zsarát. Ha az SzJG tetszett, akkor olvasd el: Leiner Laurának hamarosan lesz egy új könyve a Bábel, valamikor augusztusban jelenik meg. Na meg Meg Cabot könyvei, mint például az: Airhead (főszereplő 17), a Neveletlen hercegnő naplója, a Mediátor, a Hívószám: 1-800...
2013. júl. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Anna és a francia csók!

Ha a Szent Johanna gimi tetszett, akkor ez is fog! :D

2013. júl. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jane Austentól is olvastam már, de még nem mindet. A rubinvörösnek mind a 3 részét olvastam már :) Köszönöm az ötleteket. Igen, elszeretném majd a Bábelt is olvasni! :)
2013. júl. 31. 20:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy vörös pöttyös-e, de az Enigma is nagyon jó :)
2013. aug. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!