Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek sem illendő...

Szerintetek sem illendő dolog? Mit gondoltok a helyzetről?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy összejön egy baráti csapat egy jó beszélgetésre, kikapcsolódásra, szórakozásra. De lehet akár egy randi, vagy egy romantikus vacsora, szóval egy szerelmespár aki épp valahol szórakoznak, mulatnak. Az egyik fél (kis csend vagy szünet, vagy a beszélgetés félbehagyásával) elkezdi nyomkodni a telefonját, szinte bele bambul, megy a facebook, ahelyett hogy barátaira, párjára, vagy akivel/akikkel van arra/azokra figyel. Szerintem elég nagy bunkóság. Nektek mi a véleményetek? 16/L
2013. júl. 29. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
természetesen bunkóság. meg lehet ezer féle képpen oldani, ha sürgető telefonhívásod van, de ez nem az a kategória.. pasi és lány részéről is otrombaság, ilyet 15 évesek csinálnak, de sajna némelyik 30-as is, aki most fedezte fel a Facebót.
2013. júl. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az. Felesleges akkor találkozni. Van, hogy én is találkozok a barátaimmal, és én szívesen beszélgetnék velük, de ők a telefonjukat bújják, én szólok nekik, de szinte észre se vesznek. Utána meg lecsesznek, hogy nem is szóltam egy szót se, mondjak már valamit. Meg olyan is van, hogy egymással beszélnek, de facebookon és ott ülnek egymás mellet. Nem azzal van bajom, ha valaki ír egy sms-t vagy gyorsan megnéz valamit, de az, hogy ott ültök és mintha egyedül lennél. Miért akarnak egyáltalán találkozni? Nem értem, komolyan.
2013. júl. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
"de sajna némelyik 30-as is, aki most fedezte fel a Facebót" Háháhááá, pont a 30-as ismerősöm jutott eszembe, aki detto ezt csinálja. Undorító, szánalmas, gyermeteg viselkedés ez. Várhatja, míg hozzászólok egy ilyen viselkedés után. Látszik mennyire érdekeltem, na mindegy! De akkor minek kell eröltetni a találkozásokat?? idióta
2013. júl. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem meg nem feltétlen bunkóság, hanem hatalmas nagy függőség. :(

Amikor meg függnek vmitől az emberek olyankor észre se veszik, h kiket bántanak meg épp. :(

2013. júl. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egyetértek veled, kérdező, tényleg bunkóság. persze, ha valami fontosat kell megbeszélni valakivel, akkor meg lehet érteni, de azt meg akkor úgy kell csinálni, hogy azt mondod, "bocsi, most ezt el kell intéznem, két perc, aztán folytatjuk".
2013. júl. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, személyes tapasztalat után írtam is ezt, és kíváncsi voltam, utolsó válaszoló: persze igen ha valami nagyon fontos SMS-t kell intézni vagy egy hívást azt persze megértem, tudomásul veszem.. na de hogy belebambuljon. az azért gáz.. :P
2013. júl. 29. 17:43
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is bunkóság. Ha vkivel együtt van programom, akkor rá figyelek. Ez alapvető. Sőt én azt is gyűlölöm, amikor vki, ha kifejezett programom van vele, nekiáll fél órákra cseverészni a telefonon. Mármint ha nagyon-nagyon-nagyon vészhelyzet, akkor megértem, de a lelkibánatot szenvedett X. barátnő lelkének az ápolása meg a fél nap elmesélése nem az. Főleg, hogy van vki, akivel van egy előre megbeszélt programja, aki arra vár, hogy vele foglalkozzanak...
2013. júl. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7-es teljesen egyetértek, köszi a választ :)
2013. júl. 29. 20:17
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez színtiszta bunkóság. Én jó magam is gyűlölöm ha valaki velem van és nyomkodja a telját. Ezzel 100% azt fejezi ki, hogy elege van belőlem és unatkozik.


17/L

2013. aug. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!