Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Káromkodni néha szoktam, és...

Káromkodni néha szoktam, és lány vagyok, az alábbiakat szoktam mondani, fiúk, szerintetek ez visszataszító?

Figyelt kérdés

Általában csak néha kötőszóként hogy hubazz' vagy ba.meg, ha mérges vagyok, a fxxxom kivan, és néha, ha tényleg über felhúz valaki akkor a büdöstetves k. pi.ba - ezt most tényleg annyira gáz?

Főleg, mert egyébként jó beosztásban dolgozom, persze munkahelyen nem káromkodok.


2013. júl. 31. 07:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Nem gáz,csak így tovább.
2013. júl. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hihihi :-) most ez irónia akart lenni?
2013. júl. 31. 07:53
 3/15 anonim ***** válasza:

Nézd, a legtöbb ember csúnyán beszél, tisztelet a kivételnek de azt gondolom ez általános. A gond azzal van, hogy tényleg beépül a beszédbe mint "kötőszó" és egy idő után észre sem veszed hogy ne azt mondod hogy "a mindenit", hanem azt hogy "b**** *** *** ** **** *** ****" :)

Próbáld meg visszafelé. Amikor valami olyat mondanál hogy ... tudatosan próbálj valami lazább "kötőszót" mondani. Lehet egy idő után beáll a dolog :)

Persze az sem mindegy, hogy milyen társaságba beszél az ember csúnyán.

2013. júl. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3.: Tulajdonképpen miért zavaró ez annyira?
2013. júl. 31. 08:06
 5/15 anonim válasza:
43%
Dehogy zavaró. Szókimondó vagy és öszinte. :D Mi ezzel a baj?
2013. júl. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Csak nyugodtan legyél szókimondó,minden ember szót-kimondó,de Te ezt "fejeld" meg azzal,hogy nem vagy trágár. Azt hagyd meg a trágároknak. Minél közelebb van valaki az "ösztönös" szinthez,annál nagyobb munka és probléma a gondolkodás és annál mocskosabbul beszél. Gondolhatod miket mondhatnak a rovarok,bogarak,bár erre is van egy ellenpélda;Gregor Samsa / Kaffka:Àtváltozás/,de egy példa,nem példa. Inkább csilingeljen a a pici pofid,mint szörcsögjön az arcod!
2013. júl. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
filoszmen :)
2013. júl. 31. 08:39
 8/15 anonim ***** válasza:
A munkahelyeden miért nem káromkodsz, ha szerinted abban nincs semmi kivetnivalo?????????
2013. júl. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
27%
Primitív vagy. De visszatudod magad fogni. És tudod is magadról. Nincs ebben semmi gáz, nem lehet mindenki kifinomult, nőies nő. Körmösparasztoknak is helye van a világban.
2013. júl. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%
Akárhogy is nézzük, ez nem helyes, nem szép, nem jó, nem kívánatos. Ez visszataszító, sérti a fület. Ha egy szép, ápolt, kulturált nő káromkodik, az ugyanolyan szörnyű és elfogadhatatlan, mintha egy részeg csöves teszi. Igen: amikor káromkodsz, semmivel sem vagy kevésbé visszataszító, mint egy lepukkant, részeg, büdös, primitív csöves.
2013. júl. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!