Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek mennyire gáz, ha...

Szerintetek mennyire gáz, ha ilyen idősen érdekelnek a szépen megformázott élethű állatfigurák (sokak szerint "játékok")? 17/F

Figyelt kérdés
Ilyenek: [link] Nyilván nem játszok velük a fürdőkádban, de dísznek gyűjtöm őket. Nagyon gyerekes vagyok? Értelmes válaszokat légyszi!
2013. aug. 27. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én meg 22 éves lány létemre anime figurákat gyűjtök, és akkor mi van? :D Sokak szerint gyerekes, de más tudta már értékelni a gyűjteményemet. Azt gyűjtsd, azt szeresd, ami tetszik, és tegyél magasról mások véleményére. Az sem felnőttesebb, aki szalvétát gyűjt példaképpen.
2013. aug. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A te korodban sokan ennél ezerszer rosszabb dolgokért érdeklődnek. Ha kedveled az ilyen figurákat, gyűjtsd nyugodtan, nincs ezzel semmi gond.
2013. aug. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nahát, nem is tudtam, hogy vannak ilyenek. Nekem is tetszik, pedig lassan 30 leszek.
2013. aug. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!