Sipos júlia kérdése:

Holnap suli!?

Figyelt kérdés
Kinek mi a reggeli rutinja? :))

2013. szept. 1. 17:03
 1/5 anonim válasza:
80%

1. Ébresztő csörög... -.-

2. Szundi.

3. felkelek (nehezen)

4. fogmosás, kakaó :33, elmenni szarni,

5. buszra fel...

6. buszról le.......

7. egy másik buszra fel.......................

8. másik buszról le....................

9. suliajtó nyitás..

10. alvás...

:)

de már várom.. :D

2013. szept. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Én ugyan egyetemista vagyok, de az enyém:

-felébredek

-negyedóráig szenvedek az ágyban, hogy nem akarok felkelni

-felkelek

-ha van idő, lecsekkolom a gépen a maileket

-reggeli

-tisztálkodás (WC, fogmosás, ha előtte este nem fürödtem, akkor fürdés)

-felöltözés

-fésülködés, arckrém, smink

-fülhallgató fel a fejre, mp3 bekapcs/kiválasztok egy könyvet, amit majd olvasok a metrón (mikor milyen a hangulatom)

-leellenőrzöm, hogy minden fontos cucc nálam van-e

-felveszem a cipőt (plusz kabátot, ha olyan az idő), aztán elgyalogolok a metróig

2013. szept. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én meg OKJ-s vagyok, ebből adódóan nincs egész nap tanítás, olykor csak beszaladok néhány órára.


Sulis napokon így többnyire elég kényelmesen, 8 körül ébrednem. Beleiszom a kávémba, elfogyasztom tudatalattim által álmomban közvetített és kreativitásom segítségével megvalósított reggelimet. Jó, forró zuhany segítségével eltávolítom a rámragadt ételmaradványt és az előző, hosszú éjszaka jeleit, aztán ledőlök az ágyra száradni. A kedvenc relaxációs zenémet hallgatva ráhangolódom a napra, és eltervezem, mikor mit fogok csinálni. Elképzelem, hogy mindent sikerül majd elintéznem, nem fog velem történni semmi rossz, vagy ha igen, az sem számít majd tragédiának. Megbizonyosodom róla, hogy a telefonom fel van töltve, hogy összepakoltam mindent, amire aznap szükségem lehet. Beállok az ablakba, hogy megtudjam, hogy kell felöltözni. Kiválasztom és felveszem a ruháimat, letisztítom a cipőm, végül megiszom a kávém maradványát. Ahogy kilépek a kapun, rohanni kezdek a buszhoz, bár fogalmam sincs, minek. Jóval kezdés előtt odaérek, így bent még van időm egy kicsit olvasni.


Ellenben vannak munkás napok is. Ilyenkor csak lezuhanyzom, felöltözök és megyek. Indulnom pedig legkésőbb fél hatkor kell...

2013. szept. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

En gimis vagyok.1.szol az ora s hogy hamar ne vegy eszre anyam hogy felkeltem hamar lezarom az orat

2.szundi meddig anyamnak szol az oraja

3.teszem magam hogy alszom hogy higgye azt nem keltem fel s igy meg kapok 10 perceg hogy aludjak

4.felkeles(most mar komolyan)

5.hamar oltozkodes nehogy elkessek

6.megmosdom magam s eszre veszem meg van 20 percem

7.leulok a kanapera s varom hogy ebredjenek fel az unokatesoim s vigyenek suliba(egy hetig ok visznek s egy hetig mi visszuk oket)

8.futok az osztalyhoz mert eszrevettem az unokatesoim elaludtak s kesesben vagyok

9.az osztalytarsaim megkerdezig hol ultem eddig mert meg egy par perc s becsengedtek volna

2013. szept. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mit csináljak? válasza:

Igaz már nagyon régen írtad de:

anya mondja felkelélés. (baze)

1 és fél percig sz** ok rá.

3 percig tv zek.

fogat mosom.

Tv zek 10 percig spongyabob;) korom (10)

Felöltözöm.

Mondom anyunak 100 szor hogy ne menjünk suliba.

Nyitom a kaput és go suli.

Tanulás.

Haza menés.

Tv zés.

Vacsizás.

Fürdés ha akarok;D

Alvás.

Titokban telefonozás mint mostxd.



Ennyi.

2017. febr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!