Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ciki dolog ingyen ölelést...

Ciki dolog ingyen ölelést osztogatni?

Figyelt kérdés
Néha lehet látni embereket akik ingyen ölelés táblát tartanak, és ha odamész megölelnek. Arra gondoltam 1ik ismerôsömmel hogy mi is megtennénk a campuson. Én 20F vagyok, ô meg 25L. Ebben a goldolatban van valami ciki?
2013. szept. 13. 11:32
 1/9 zabmester ***** válasza:
100%
Szerintem ez aranyos :) Nyilván vannak, akik cikinek tartják, de ők legfeljebb nem mennek oda, maximum röhögnek, de hát annyi minden máson is röhögnek az emberek.
2013. szept. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát...én konkrétan ilyenről még nem hallottam. Végülis lehet szép dolog, mert sajnos vannak nagyon magányos, elhagyatott emberek, akiknek lehet attól az idegen embertől jövő ölelés is nagyon sokat jelent.
2013. szept. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha meleg vagy netán, akkor lehet benne ciki. Meg amúgyis, mert ilyen ritkán szokás, nálunk nem elterjedt. De ha te vagy olyan érett, hogy már ilyenen filózol, akkor majd megérnek rá a többiek is, hogy elfogadják. Hajrá. :)
2013. szept. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem ez olyan fura. Én biztos nem akarnék idegeneket ölelgetni... De, hát amíg van adó és fogadó oldal is, addig nyilván van rá "kereslet". :)
2013. szept. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vigyázni kell az ölelgetéssel is,mert ha olyan embert akarsz megölelni aki nem akarja,akkor bűncselekményt követsz el! Itt egy példa: [link]
2013. szept. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vicces.de sztem nem ciki,ha valaki ilyet tesz.Nem szabad erőszakosnak lenni,ez a lényeg,de ha csak egy táblával álltok,nyilván ez más szituáció,mint amit pl.az utolsó válaszoló linkelt.
2013. szept. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Granulátum ***** válasza:
Azért nem jó ötlet, mert az ölelés nem a magyar kultúra része.
2013. szept. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem aranyos:)
2013. szept. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 emoka julcsi válasza:

Nem dogák nwpján random oda megyünk a tanárhoz és: BOLDOG ÖLELÉS VILÁG NAPJÁT!

És egy évben egyszer el is hiszik. XD de én is szivesen osztok... wifit... de őlelést is. 

2014. máj. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!