Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ez mitől van, hogy a cigányok? .

Ez mitől van, hogy a cigányok? .

Figyelt kérdés
Ha egy magyar elcigányosodik,akkor a cigányok befogadják 99%-ban, de ha egy cigány elmagyarosodik, akkor a magyarok nem fogadják be. Akkor a cigányoknak jobb a közösségük? Vagy mi van?

2013. szept. 27. 11:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell megnézni, melyik tábornak milyen gondja van a másikkal.
2013. szept. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Erősen kételkedem ebben a 99%-os befogadásban.
2013. szept. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sosem fogják igazán befogadni nem ,hogy 99%-ban.

Ez max akkor érvényes ha együtt nőttek föl.

Kérdező sötét vagy már bocs .(és tuti cigány vagy a védőszentjük)Mert mi rohadtul befogadjuk a normális cigányokat.

Van 2 cigány oszt.társam akikről virít, hogy cigányok ,de

mi sosem említjük meg, hogy ők cigányok mert normálisak.

És magyarok lettek a mi szemünkben kicsit több pigmenttel, de nem az a lényeg.

Normálisan viselkednek tanulnak vannak céljaik és érzelmeik ,gondolnak másokra is tehát magyarok.


2. Cigányoknak tényleg jobb a közösségük mármint rosszabb,

de összetartóbb ők bújtatják a bűnözőiket stb...

2013. szept. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező te nagyon el vagy tájolva.

Aki tanult, és beilleszkedett, azzal az a bökkenő, hogy ő saját magát sem tartja cigánynak, és ugyanúgy lenézi a fajtáját, mert szégyenkeznie kell miattuk. Az értelmes (pl zenész) cigányok sem közösködnek a fajtájukkal, jó példa erre Bódi Margó, aki kijelentette, hogy CSAK magyar esküvőre megy zenélni, cigányra nem, mert nem tudnak viselkedni.

Én "elcigányosodott" magyart még nem láttam, de erősen kétlem, hogy befogadnák, max lehúzzák még jobban.


A cigányoknak egyáltalán nem jobb a közösségük. Egy nagy cigánycsalád számára egy másik cigánycsalád potenciális rivális. A romungról lenézik és utálják a beásokat, az oláhok a romungrókat, stb. A romungrók pl a beásokat alsóbbrendű fajnak tartja. Szóval nem is értem honnan veszed azt, hogy összetartóak. Ha azok lennének, akkor már RÉGEN néppé fejlődtek volna, de ez még a mai napokban sincs, nem is lesz szerintem.

2013. szept. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Van egy szép mondás:


"Cigány nem az, aki annak születik, hanem aki úgy viselkedik."


Hány olyan magyarról hallottál, akit befogadtak a cigányok? Tudod aki normális, beilleszkedett, arról max a bőrszín alapján mondod meg, hogy cigány (vagy más nemzetiségű).

2013. szept. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló vagyok.

Ez a kérdés azt tükrözi rólad, hogy te négy fal között élsz.

Mert, hogy tuti nem sétáltál az országban 2km-nél többet az biztos.

2013. szept. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én láttam már jó pár magyart , aki elcigányosodott...de nem biztos,hogy befogadják...

Az öcsém is velük haverkodik, volt egy komolyabb kapcsolata cigány lánnyal, amíg úgy ugrált, ahogy a család fütyült, addig "befogadták", de amúgy eközben is csináltak valami garázdaság-jellegű bűncselekményt (valami részeg emberrel kötekedtek) tesóm meg a "sógorai" (a lány unokatesója meg a testvére) , és a bíróságon mindent a tesómra akartak kenni...Egyébként tesóm mondta később, amikor már nem voltak együtt azzal a lánnal és hazaköltözött,hogy nagyon nehezen fogadták be a cigánysoron..

Szerintem csak látszólagos a befogadás, max akkor végleges, ha végleg leköti az illető magyar magát egy cigánynál és mindenben azt teszi, vagy úgy viselkedik ami az ő szájuk íze szerint való. (de akkor is számon tartják róla,hogy nem cigány) Ellenkező esetben , mihelyt jön egy kis vita vagy bármi, már nem "tesó"...

2013. szept. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok se cigány, se a védőszentjük. Itt van nálunk nem is egy magyar, aki csak cigányokkal társalog. De a normálisabbakkal, akik között még irredenták is vannak.
2013. szept. 30. 09:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor te a jobb esettel találkoztál. Én sajnos inkább azokkal, akik a gettós cigókkal haverkodnak, és egy az egybe átveszik azt a mocsok kötekedős stílust. Az ilyen vegyespárosok sajnos az aljanépet szaporítják, tök mindegy,hogy milyen színűek...(mert persze az a magyar, aki összejön egy ilyen gettótöltelékkel, rögtön egy éven belül szül/csinál legalább egy félvér kölyköt)De a munkahelyemen láttam már egy cigányt, aki Kárpátiás pulcsiban járkál és neki is magyar a barátnője.
2013. szept. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ez a befogadás csak kihasználásra megy. Ha baj van,lesz aki elviszi a balhét,meg van aki meg akar nekik felelni ergo jó lesz még valamire. Aki cigányokkal foglalkozik,idő kérdése hogy mikor szívja meg.Higgyétek el,nem a levegőbe beszélek. Félcigányként mondom,anyu is elcseszte az életét velük,mindenkinek ő lett a kezese...
2019. jún. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!