Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért ilyen ellenségesek a...

Miért ilyen ellenségesek a románok a magyarokkal szemben?

Figyelt kérdés
Pl.: Odaírtam egy Youtubeon egy videóhoz, hogy HUNGARY. Erre egy román "úriember" azt írta válasznak, hogy "Fuck Hungary from ROMANIA!!!!" Nagyon megbántott az a szemét kommentelő.

2013. okt. 28. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
:DD Az, hogy egy idióta kommentelt nem azt jelenti hogy generálisan a románok ellenségesek a magyarokkal szemben.
2013. okt. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó, de hát a akkor is.
2013. okt. 28. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Legközelebb írd vissza: "That's Pyromania!" :DD

Csak vicceltem, ne válaszolj rá.


Minden országban vannak sutyerákok, akik nem tudják máshogy levezetni a mindennapi nyomást vagy a kisebbrendűségi komplexust. Engedd el a füled mellett.

2013. okt. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt én is szeretném tudni, eddig az összes munkahelyemen szívatták a románok a magyarokat.
2014. márc. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!