Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ajánlanátok valami jó könyvet...

Ajánlanátok valami jó könyvet az ember nonverbális jeleivel és szokásaival kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem tudtam hova írjam a kérdést, de gondolom, majd a moderátor átteszi, ha nagyon mellé lőttem. Valami olyasmi könyvet keresek, ahol ezeknek a "jeleknek" a jelentését kitárgyalják. Mint pl: Joe Navarro: Beszédes testek

De akármilyen jól lenne, csak a témája legyen optimális.



2013. nov. 2. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Bocs hogy visszakerdezek

de mik azok a nonverbalis jelek?

2013. nov. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kései Sirató ***** válasza:
Testbeszéd címmel van egy jó könyv, ha jól emléxem a szerzőre: Allan Peace
2013. nov. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most nem tudom, hogyan fogalmazzam meg, de egy ilyen "jelnek" számít az is, ha idegességedben rágni kezdet az ajkadat meg hasonlók stb. stb. Lehet, hogy rossz szót használtam, de lényegében csak annyi, hogy érdekelne a non-verbális kommunikáció egy kicsit mélyebbre hatolva is.
2013. nov. 2. 16:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy ha valaki felrakja a lábát az asztalra, az is "jelent" valamit (üzenet értéke van)
2013. nov. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy valaki vakarja a fejét, az azt jelnti, hogy "gondolkodik"
2013. nov. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát inkább azt, hogy gondterhelt per pillanat, de most nem ez a lényeg. Ezért keresek egy ilyen könyvet, mert hosszú idő lene, mire az összes ilyen jelet kilistázzuk itt a GYK-n és meg is vitatjuk :)
2013. nov. 2. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!