Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Színházba a fekete öltöny...

Színházba a fekete öltöny (fehér ing) nyakkendővel elfogadható?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és nem igazán tudom,hogy mit vegyek fel,nem nagyon jártam eddig színházba,persze annyit ildomos tudni,hogy elegánsan,de az öltöny az már túlzásnak számít 17 évesen,elég lenne egy fehér ing,fekete nadrád?
2009. nov. 18. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát jól érzed, sajnos manapság már a színházba is farmerben mennek az emberek... Ha hétköznap mész, biztosan lesz egy csomó pasi aki munkából jön (irodából) és ők öltönyben lesznek - tehát nem fogsz kilóni egy kicsit sem a fehér inggel és fekete nadrággal (még az öltönyfelsőddel sem).


Szerintem az ember inkább legyen egy kicsit túlöltözve mint alulöltözve.


Beszéljétek meg a töbiekkel, hogy mibe mentek (ha az egyikőtök farmerban és pólóban, a másik pedig öltönyben lesz, az érdekesen néz ki :-)

2009. nov. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

szerintem a fehér ing, fekete nadrág eléggé snassz. jó, tudom, hogy csak 17 vagy, de akkor is. ez nem iskolai ünnepély.


vetess magadnak egy szines inget (kék, piros vagy akár fekete) és egy árnyalattal sötétebb nyakkanedőt. (fekete inghez ezüstöt)

klasszisokkal elegánsabb, mint a pincérszerkó :)


zakót azért nem javasolom (felveheted, ha akarod), mert baromi meleg tud lenni a nézőtéren, szétizzadod magad és össze is gyűröd a cuccod. (ez nem mutiplex, szét fogod ülni a segged)

2009. nov. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem elég, az öltöny már elég túlzásnak hangzik, főleg, hogy a nézők egy jó része még tán ennyiben se lesz (nem tudom, melyik színház, de ma már egyre kevésbé szoktak kiöltözni). Fekete nadrág, ing, esetleg valami elegánsabb pulóver, vagy tán zakó, de öltöny, főleg 17évesen, és fekete, az már felesleges.
2009. nov. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az előző vagyok, de ez a színes ing, valamivel sötétebb nyakkendővel nekem is tetszik. Persze csak ezért most ne újíts be ilyeneket, de később még máshol is jól jöhet egy ilyen sportosabban elegáns összetétel
2009. nov. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Arra jutottam,annak ellenére,hogy szerintetek elég egy színes ing elegáns jó nyakkendővel,hogy mégis öltönyben megyek,valamivel mégis csak meg kell tisztelni a színházat és magát a színészeket,meg egyáltalán nem érdekel,hogy mások mit vesznek fel az a lényeg,hogy én tudom,hogy ki vagyok és tudom hogy hol a helyem,ha még ki is tűnök ezzel egy aprónyit a mai világban.
2009. nov. 18. 23:12
 6/11 anonim ***** válasza:
vehetsz öltönyt, ha szeretsz elegáns lenni, de ne fehér inggel!!! ez nem iskolai ünnepség... és nem is pincérnek mész oda... egy színes ing, hozzá sötétebb nyakkendő! mint ahogy előttem is írták! jó szórakozást :)
2009. nov. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%

Aki színházba fekete öltönybe és fehér ingbe megy az:


1.) Pincér vagy

2.) Pingvin vagy

3.) LÚZER!!!!

2009. nov. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Érdekel a véleményed...
2009. nov. 19. 20:38
 9/11 anonim ***** válasza:
csak légyszives ne sportcipővel és ne fehér zoknival...
2009. nov. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
17,42 te meg: Gyökéééér
2009. dec. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!