Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit gondoltok erről a viselked...

Mit gondoltok erről a viselkedésről?

Figyelt kérdés
Vettem egy ruhát magamnak, egy ismerősöm elkérte, hogy hadd nézze meg. Odaadom neki és egyből az árcédulát nézi, le sem tojta milyen a ruha. Kiveszett az őszinte emberi érdeklődés ennyire, hogy csak azt nézik kinek mire jut vagy mire költ? Ezek után meg jópofizzak vele...
2013. nov. 25. 16:02
 1/3 KZitus ***** válasza:

Szervusz


Azt gondolom erről, amit te is leírtál.

Olyan világban élünk, ahol a pénz szeretete dominál. Szinte mindent ez határoz meg. A véleményeket is befolyásolja. Ha nagy szám áll az árcédulán, az kétféle reakciót válthat ki egy emberből: irigységet, amiért neki nem jut rá, vagy felnéz rád, és esetleg azt gondolja(jóindulatuan), hogy megdolgoztál érte.


Nem tudom az ismerősöd mit gondolhatott, lehet, hogy neked elmondta, miután megnézte az árcédulát.


Érdekes dolgot ír ezzel kapcsolatban a Biblia: Timóteusz 6:10 Mert a pénz szeretete mindenfajta ártalmas dolognak gyökere, és erre a szeretetre törekedve némelyek eltévelyedtek a hittől, és mindenütt sok fájdalommal szegezték át magukat.

2013. nov. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sajnos ez van. Én például mikor unatkoztam azt is kitaláltam hogy ha "nagy leszek" :D és mondjuk saját márkát csinálnék annál menőbb lenne egy ruhadarab minél több szöge van a karján lévő sokszögnek. :DD Pl. az első lenne a kör, a szegényeknek, aztán háromszög és így tovább, persze a több szög drágább lenne.. xD Aztán lennének ilyen kínai koppintások mint 16 millió szög. :D
2013. dec. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát ez undorító...
2013. dec. 5. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!