Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ez így rendben van a tanár...

Ez így rendben van a tanár részéről?

Figyelt kérdés

Van egy sportszerető tanárom, akivel úgy hozta a sors, hogy a napokban egy meccsen összefutottunk.


Facebook-ra feltöltött egy képet, amin a nézőtéren vigyorgok (a szokásos taggelések mellett). Egy kollégája megjegyezte, hogy látja, mennyire figyel a meccs. Mire a tanár: csak a szépre!


Ez így rendben van?! (családja is van a férfinek)


19l



2013. nov. 28. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj azzal, ha szép vagy?
2013. nov. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ennél durvábbakat nem mond vagy nem tesz, akkor szerintem nincsen baj...
2013. nov. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

hm...

ha téged zavar a dolog, akkor szerintem nyugodtan jelezd felé, egyébként nyilván én is felhúznám a szemöldökömet egy ilyen szituáción.... de amíg ténylegesen nem nyomul, addig lehet nem is kell aggódni, lehet hogy ő egy kicsivel közvetlenebb tanár, mint a többi.

2013. nov. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem neked udvarol, hanem csak a kollégájával (haverjával?) egymást között hülyéskednek, így rendben van. Nem neked, rólad szólt ez a megjegyzése, csak vette a lapot, ha már rajta élcelődtek.
2013. nov. 29. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak poénkodott és nem hátsó szándékból írta oda, meg egyébként is, attól, hogy családos, attól még mondhatja valamiről, hogy szép (mondjuk nekem ez a Fb-n, haverok között kidumáljuk dolog már necces, de ez egyéni vélemény). De az sem abnormális, ha ez neked nem tetszik. Mindenki máshogy reagál a bókokra és azt, hogy mikor, hogy kapják azokat.
2013. dec. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Saját véleményem szerint én is egyetértek az előttem szólókkal, hogy ez csak egy poén vicc lehetett és nem közvetlenül neked szólt.


Azonban azt sem szabad elfelejteni, hogy egy ilyen kommentár nem igazán helyénvaló, hiszen a tanároknak úgy kell tekinteni a diákokra mintha mind ugyan úgy néznének ki, ugyanis erről nem alkothatnak véleményt. Nyilván ez megvalósíthatatlan, hisz emberek vagyunk. De elviekben ezt akkor sem szabad.

2013. dec. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!