Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » 13 éves vagyok, a kérdésem...

13 éves vagyok, a kérdésem pedig az lenne, hogy nálunk az iskolába húztunk (karácsony), és én 1 lányt húztam 13 éves ő is, de nem tudom mit vegyek neki. Szereti a One Direction-t de én olyat biztos hogy nem veszek, szerintetek mit tudnék neki venni?

Figyelt kérdés
ja és 2000 Ft a limit

2013. dec. 16. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem veszel? Lehet, hogy te nem szereted, de nem is magadnak vennéd! Szerintem vegyél neki valami szép karácsonyos mécsest, gyertyát, meg valami OD-s cuccot (gyertya 500-600 Ft, még 1400-ból is tök jó OD-s dolgot tudsz neki venni)
2013. dec. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ötletek:

Fülbevaló, karkötő, sál, pénztárca, karácsonyi tusfürdős ajándékcsomag (DM-ben, Sparban, Tescoban lehet kapni). A helyedben én sálat vennék neki.

2013. dec. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
elmész anyukáddal a tescoba, lehet kapni ott ilyen mikulásos dolgokat. Pl párologtató, mécsestartó. belerakod a mécsest abba a szoborkába, és az azon lévő lyukakon át világít. Én a jegyesemnek egy karácsonyfát vettem ami ledes(villog), és kerámia. 500 forint volt.
2013. dec. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Szia:) én épp ma vettem meg az osztálytársamnak az ajándékot ő is 13 éves és lány. Na szóval én egy ilyen dekopázsolt dobozkát vettem neki és bele egy fülbevalót. Vettem hozzá neki egy sprayt és még gyertyát és csokit. Ja és persz ezt egy ilyen dísztasakba csomagoltam. Szerintem ennyi ajándék megfelelő lehet.

Remélem tudtam neked segíteni.

Kellemes ünnepeket=)

2013. dec. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok,köszönöm a válaszokat,de már meg tudtam venni az ajándékot,mert tegnap Pestre nyertünk egy kirándulást,és egy One Directionos üzletben (Claire's) és ott vettem neki egy Londonos karkötőt,szerintem nagyon szép ;) +1 csoki

Ilyen üzlet pedig csak Pesten van ha jól tudom,ja és utolsó neked is boldog karàcsonyt :)

2013. dec. 18. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!