Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kellemetlen ez a helyzet...

Kellemetlen ez a helyzet nekem. Mit adjak neki?

Figyelt kérdés

Csütörtökön kihúztuk egymást a suliban, mert Mikulásra csomagot fogunk egymásnak adni.


Pár osztálytársam kimaradt ebből, köztük az a lány is, akivel az elmúlt ~2 évben jóban lettem [de nem úgy tekintek rá, mint a legjobb barátnőmre, habár a 'klikkemben' van (ő + én + 2 fiú) és együtt töltjük az egész délelőttünket és nyáron is találkoztunk többször]


Aznap kijelentette, hogy ajándékot fog nekünk venni... Nekem ilyen meg sem fordult a fejemben. Azzal a lánnyal sem foguk venni semmit egymással, akivel egy osztályba járunk és szintén jóban vagyunk, valamint egészen kiskorunk óta ismerjük egymást.


Szóval nekem kellemetlen ez az egész és nem is tudom mit vegyek neki, valamint milyen értékben. Annyit lehet róla tudni, hogy könyvmániás.


Arra gondoltam, hogy egy fehér színű, pillangós Cruciani-t adok neki (kettő van belőle) egy csokival, vagy bonbonnal.


Ez így jó lenne? Ti mit tennétek?



2013. nov. 30. 15:38
 1/3 anonim válasza:
Mi az a Cruciani? Egyébként, ha tudnám, mi az, akkor szerintem nem olyan rossz ötlet, egy bonbonnak vagy csokinak mindenki örül + ez a nem-tudom-hogy-mi...jó lenne, ha elmagyaráznád! ;)
2013. dec. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Karkötő :)



Pont olyat adnék neki, mint a legalsó.

[link]

2013. dec. 1. 10:52
 3/3 anonim válasza:
rossz ötlet...menjél vele moziba...vagy nemtudom de karkötőt ne adj neki
2013. dec. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!