Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hová üljön le az ember lánya...

Hová üljön le az ember lánya Bpen?

Figyelt kérdés

Egyik nap vettem magamnak egy forró csokit, szendvicset és gyümölcssalátát. Kint azért még hideg van. Gondoltam bemegyek westendbe, csak találok egy ülőhelyet. 4 szabad asztal volt, leültem, gondoltam nemártok azzal senkinek. 10 perc múlva jön valami fószer, hogy "itt nem tudsz enni".

Oké, megkérdeztem másik pultost, hogy leülhetek-e. "Csak ha itt fogyasztasz." Erre is számítottam az előbbi hangnemből ítélve.

Aztán leültem a lépcsőre kint, de szívem szerint akárhová leültem volna a padlóra ha az asztalhoz nem engednek oda.

Tegyük fel, viszek magammal szendvicset, általában szoktam, hogy legyen mit ennem akkor az sehol sem tudom meleg helyen megenni, mert nincs hová mennem és egyedül szoktam lenni.


2014. jan. 5. 07:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Tudod ezeken a helyeken, az ételt árusító eladók nem kevés pénzt fizetnek ezekért az asztalokért. Érthető, hogy elvárják, hogy ne üljön oda olyan aki nem tőlük fogyaszt. Kell a hely a fizető vendégeknek.
2014. jan. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez nem válasz a kérdésemre. Hova üljek le akkor?
2014. jan. 5. 07:56
 3/13 A kérdező kommentje:
Volt még másik 3 asztal a fizető vendégeknek.
2014. jan. 5. 07:57
 4/13 anonim válasza:
100%
Egy csomó szabad pad és kanapé van a westendben, egyáltalán nincsen helyhiány. Nem is értem a problémát, mi eddig mindig találtunk helyet magunkat, pedig ebben az óriási bevásárlóközpontban rengeteg ember szokott lenni pláne hétvégén.
2014. jan. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy padra.
2014. jan. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Már szerencsére nincs hideg, de télen amikor a padok is havasak akkor meg szűnjek meg létezni?...
2014. jan. 5. 08:47
 7/13 A kérdező kommentje:
Megnéztem pár kanapét, de foglalt volt mind, akkor marad a föld.
2014. jan. 5. 08:48
 8/13 anonim válasza:
30%
Nyugodtan, mindenki oda kerül ahová tartozik. Ennyire élhetetlen némbert -.-"
2014. jan. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tessék?
2014. jan. 5. 09:02
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A legfelső szinten mindig vannak üres kanapék. Ha mégsem, akkor vannak ilyen nagy virágtartók, a múltkor mi az egész családdal azon ettünk karácsony előtte, mert akkor tényleg zsúfoltság volt. De le tudtunk ülni akkor is:)

Ha még így sem jó, akkor metrózz át a köki terminálba, ott tényleg mindig van rengeteg ülőhely. :)

2014. jan. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!