Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van annyi buta és...

Miért van annyi buta és kötekedő ember itt gyakorin?

Figyelt kérdés

Ha felteszel egy kérdést és akár egy szavad helyesírásilag hibás vagy csak nem tetszik nekik egyből belekötnek.

Vagy mindenre visszaírnak és nem is a főkérdésre hanem a kommentjeidre válaszolgatnak és oktatnak ki.

Ti mit csináltok ilyenkor?


2013. nov. 24. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%

Te is épp kötekedsz. És csupán azért mert van amikor az embernek nincs türelme jó pofit vágni mindenhez.

Én eddig öt kérdést tettem fel (három év alatt) és ebből kettőre tudtak választ adni az emberek. "Kötekedni" nem szoktak az én kérdéseimnél.

2013. nov. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

de akkor ha nincs jó kedve egyáltalán minek válaszol?

Ilyen emberek azért elgondolkodhatnának vagy vehetnének először egy levegőt mielőtt cselekednek.

2013. nov. 24. 16:23
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt vezetjük le a feszkót :)


Amúgy megjegyzem, kihagytál pár vesszőt :D

2013. nov. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Remélem ez csak vicc volt.:)
2013. nov. 24. 17:08
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen :)
2013. nov. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Vettem a poént.:D
2013. nov. 24. 17:14
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

ilyenkor törlöm magam gykról és hónapokig vissza se nézek.


rosszul látod az egészet: nem itt vannak ezek az emberek, hanem csak itt nyilvánulnak meg legerősebben. de mindennap ott telefonálnak melletted a metrón, vagy dudálnak rád a zebrán.


ha van valami értelmes kérdésed, megpróbálok válaszolni

2013. nov. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

egyébként ez a belekötés tényleg feszüstséglevezetés, hétköznapi sikertelenség frusztrációi, önmagukkal szembesülni képtelen emberek, stb, következmény: másokban keressü ka hibát, lehúzzuk őket lelkileg, kákán is csomót keresünk, okoskodunk, stb.


szerintem eleinte zavaró csak, aztán rájön az ember, hogy sokszor kérdezni is fölösleges.

a baj az, hogy a többség itt ostoba unatkozó ember, aki válaszolgat, nyilván ha műszaki vagy orvosi kérdésed van, neked kell utánanézni, aki meg tanult ebben, lehet nincs ideje netezni se, nemhogy egy ilyen igénytlen oldalra járjon. az emberek általában csak a szex drog meg ökörködés érdekli, erről lehet hiteles válaszokat várni, másról nem nagyon.

2013. nov. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

utolsó teljesen igazad van.

de néha a kérdező is belemegy ebbe a hibába hogy visszaszól, és innentől kezdődik egy végtelen tartamlú és idejű igazságosztás és minden egyes betűbe belekötnek stb...

2013. nov. 24. 18:25
 10/11 A kérdező kommentje:

Egymás mondataid próbálják megmagyarázni, ez engem annyira fel tud idegesíteni, mikor ilyet látok.

Egy tök aranyos normális kérdés és erre valaki bunkó beleköt a pl. 10 éves kérdezőbe.

2013. nov. 24. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!