Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért tapasztalom újra és...

Miért tapasztalom újra és újra, hogy a külföldi férfiak kedvesebbek, udvariasabbak a magyaroknál?

Figyelt kérdés

Médiában is néhány ismert nő ezt nyilatkozza....

35/N


2009. nov. 30. 10:04
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
10.58-as: én NEM ruházom fel a külföldi pasikat mindenféle jó tulajdonsággal, én TAPASZTALOM ezeket tőlük. Óriási különbség.
2009. nov. 30. 12:12
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Javaslom, hogy látogass el mondjuk Szerbiába, és nézd meg, milyen udvariasak a férfiak! Vagy Oroszországba. Vagy bármelyik arab államba.

Azért ne általánosítsunk, ez így nagyon nem igaz.

2009. nov. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
78%
Ez valóban így van,de ha észre veszed az emberek hozzá állása is más mindenben. Angliában türelem van,semmi észvesztő rohangálás,a pénztárnál nincsenek a nyakamon a mögöttem állok,hanem három lépéssel hátrébb vannak sorolhatnám még.
2009. nov. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
szerintem a nőkkel is így van.
2009. nov. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nekem pont addig nem volt barátnőm amig kedves,udvarias voltam....alapjában véve most is az vagyok ,de csak amióta fölvettem egy csipkelődö,oltogató stilust azóta van barátnőm.

Persze alap hogy az ember egy nővel udvarias,de sok olyan lányt ismerek akiknek elég bunkó barátjuk van,mégis régen együtt járnak,szóval az a baj eltűrik ezt a stilust!

2009. dec. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
... na meg megkövetelik és tovább is adják.
2009. dec. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"Nekem pont addig nem volt barátnőm amig kedves,udvarias voltam....alapjában véve most is az vagyok ,de csak amióta fölvettem egy csipkelődö,oltogató stilust azóta van barátnőm."


Persze. Alapszabály, hogy minden nő szóban az udvarias/kedves férfiakra hajt, és állandóan arról p*csog, hogy a férfiak túl durvák és önzők, miközben a valóságban éppen a bunkók vonzzák. Ez viszont 30 éves kor fölött már általában megváltozik.

2009. dec. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Igen, 30 éves kor fölött már a pénzes pasikra buknak.
2009. dec. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Egyszerű a válasz. Mert a magyar nők is bunkók. A külföldi férfi eme jó tulajdonságukat még nem ismerik. Azért kedvesebbek :)
2009. dec. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szeintem a kérdező kifoghatott valami orbitális fszfejet magyarhonból.

Másik: ez a bizonyos magyaririgység, magyarpesszimizmus, magyarnegatívgondolkodás, magyarsiránkozóskodás egyik manifesztációja az, hogy kedves férfitársaim nagy része képtelen úriemberként viselkedni.

Én is a kérdező korosztálya vagyok, férfi, és szerencsére én eddigi nőkapcsolataimban pozitív kritikákat kaptam. Tehát nem én mondom, de én nem vagyok udvariatlan tahó.

2010. szept. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!