Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ugyanazok a vandálok mennek...

Ugyanazok a vandálok mennek ki a melegfelvonulásra randalírozni, akik pl a focimeccsek után is dühöngenek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 17. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Javarészt igen, az ilyen potenciális keménykedő taknyok, máshol nem is tudják levezetni az energiát. Ezzel nem a homokosokat védem, csak eléggé szégyen hogy ahelyett hogy egymást ütnék, inkább a közterületet verik széjjel.

21/F

2014. jan. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 MrPifta ***** válasza:
65%
Szerintem többnyire igen. Nem járok focimeccsekre, de van ismerős, aki ki szokott menni mindkettőre rombolni. Szerencsére az Andrássy úton nem futottam vele össze.
2014. jan. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nagyrészt igen
2014. jan. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Még csak most jöttél rá?!

Ez kész tény, unatkoznak, s elütik a vandálkodással az időt :/

2014. jan. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem csak unatkoznak, hanem sokszor sikertelenek az életben, semmi nem jött össze nekik, fizikailag erősebbek mint agyban és csak keresik az alkalmat ahol kiélhetik a frusztrációikat
2014. jan. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 MrPifta ***** válasza:
Az azért érdekes, hogy az első és a második válaszban szinte pontosan ugyanazt a választ írtuk le, mégis más a válasz hasznossága...
2014. jan. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Haha, ezen kiakadni :D Most megkaptad a pozitív visszajelzésed, ezért járunk ugyanis gyakorira. Nem ugyanakkor írtátok, később meg nem jutott eszembe. Remélem nyugodtabb a lelked.
2014. jan. 18. 23:50
 8/11 MrPifta ***** válasza:
biztos azért, mert az én hozzászólásomból kiderült, a kordon melyik oldalán szoktam állni
2014. jan. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Figyelj, én azért tettem fe a kérdést, mert érdekelt. Én vagyok az, akit nem lehet lelőni, ha véletlenül engedélyeznek egy melegfelvonulást itthon. Mégpedig azért, mert nem tudják megoldani, hogy ezeket a vandál nyomorékokat távol tartsák tőlük. Izlandon volt szerencsém beszélgetni erről emberekkel (véletlen jött szóba) és ők családostul, gyerekestül mennek ki évente, mert jó buli. Teljesen más légkör van odakint és még gondolom sok nyugati országban is. Én pedig csak csapkodom a fejem, hogy egy ilyen országba születtem, ahol még a rendőrség is szánalmas indokokkal próbálja akadályozni a felvonulást. Szégyen, hatalms szégyen. Nincs rá megoldás...
2014. jan. 19. 18:18
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja ez a gyakoris pontozás meg általában nem jut eszembe. Feleslegesnek találom...
2014. jan. 19. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!