Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A Japanok, Del-Koreaiak...

A Japanok, Del-Koreaiak tenyleg ilyenek?

Figyelt kérdés
Apam ma a fejemhez vagta hogy az en hon imadott huzott szemuim igazabol rettentoen bunkok. Ha en kimennek abba az orszagba(Japanba) akkor nekem ott semmi jogom nem lenne mert no vagyok, ott az van amit a ferj mond.. De szerintem ez hulyeseg.. Regen lehet ez volt, de ma mar joval modernebb felfogasu emberek vannak mint akkor. Tehat szerintem nekem eletveszelyes lenne akar Japanba vagy akar Koreaba kimenni, mert nekem ott mint idegennek es mint nonek semmi jogom nem lenne. De lehet en vagyok a hulye, a tudatlan. Tehat tenyleg ilyenek? Nem szeretik az idegeneket, es lekezeloen bannak a nokkel? Mert en elegge ketlem ezt..
2014. febr. 20. 20:56
 1/6 A kérdező kommentje:

Bocsi.

Szerinte nem szerintem.:)

2014. febr. 20. 20:57
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet általánosítani. Él Japánban nő ismerősöm és a többség jól bánik vele. Bunkókat mindenhol lehet találni, még az országhatárt sem kell átlépni.
2014. febr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia én is ezt kerestem mindenhol de sok olvasás és ismerős szerzés után (facebookon) megkaptam tölük a választ. Japánban jól bánnak a nőkkel. De a Japán fiuk ugy mond visszafogottabbak és nem mutatják ki az érzéseiket,ha nem mindig mosolyognak (attól függ),hogy éppenséggel milyen viszonyban vannak egymással,ha csak mész a városba és leszólítod akkor persze hogy nagyon kedvesek meg alapból is.És nem szeretik ha túl sokat kérdezel tőlük, mert akkor ugy mond "megijednek".És igaz hogy csak 15 vagyok de én már 3 éve Tokyoba készülök :D.És visszatérve a témára,azt nem tudom,hogy a Koreaiak milyenek de én jobban ajánlanám Japánt. És nekem is mindig ezt vágják a fejemhez,hogy milyen szadisták meg mindennek elmondjáák a szüleim a Japánokat.. de nem tudják hogy milyen jó emberek a Japánok és nagyon okosak tiszteletre méltó emberek és kedvesek de visszahúzódottak . Ha bármi kérdésed van még Japánról nyugodtan válaszolok :)És akik nem tudnak róluk semmit,azok ne ítélkezzenek és talán olvassanak utána. Nagyjából ennyi,de mondom nyugodtan válaszolok még ha van kérdésed :)
2014. febr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sógorom munkatársa lenn csorváson járt már japánban
2014. febr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Japán a jobb. Menny oda :) Szerintem sem bunkók már annyira...Bár sulis évekre benéznék ^^
2014. márc. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia, van pár japán barátom akik nagyon édesek. Igen, az igaz, hogyha sokat kérdezel tőlük akkor kicsit megijednek, azt hiszik h zaklatod őket és furán néznek rád :)

Mindenhol lehet találni bunkó embereket sajnos.

Amúgy a japánok többsége nagyon kedves és PONT h nagyon szeretik a turistákat. Mindenben segítenek :) . Az egyik japán barátommal LINE-on szoktam beszélgetni és amikor náluk éjfél van akkor itt van 17:00 óra (nyári). na én meg előtte szoktam neki írni és tudom h fáradt de rengeteg kérdésem van (mert azt a nyelvet tanulom) amiket felteszek neki, és mivel a barátom ezért addig nem fekszik le amíg meg nem válaszolja az összeset. Nagyon aranyosak és a külföldiekhez igazodnak mindig!! szal semmi gáz :)

amúgy én már 2 éve ki akarok menni Koreába, és ott sincs olyan h lehordják a nőket. Ott is mindenki happy csak nagyon kell tisztelni a másikat és nem mindegy h hogyan szólítod meg! jajj arra nagyon besértődhetnek :D


remélem azért tudtam segíteni és jó utat ha mész :)

L/14

2015. máj. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!