Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit kell tenni az angol...

Mit kell tenni az angol állampolgárságért?

Figyelt kérdés

Magyaroknak Angliában 5+1 évet kell eltölteni még egyéb más feltételekkel is,ha állampolgárságot akar szerezni.

Ha valaki angol állampolgárságot akar,az haza se ugorhat meglátogatni a családot még egy évben egyszer se hat év alatt?



2014. márc. 2. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem angol, hanem brit. Legalább tudd, mire vágysz.
2014. márc. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Egyébként Google-ba beírod, még magyarul is megtalálod.
2014. márc. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt hiszem kell hozzá egy bizonyos vizsga. Azt hiszem az ESOL 3 kell hozzá, élet angliában című kurzussal kiegészítve...vagy valami ilyesmi a neve. Onnan tudom, hogy Tavaly csináltam azt a szintet és mondták, hogy ez kell az állampolgárságihoz. Meg persze 1000 font körül kell fizetni érte. Én már gondolkoztam rajta és arra jutottam, hogy nem lennék előrébb az angol állampolgárságival. Nélküle is kaphatsz akármilyen melót, vásárolhatsz házat...miért kellene neked az állampolgársági?
2014. márc. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!