Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek illik így színházb...

Szerintetek illik így színházba menni?

Figyelt kérdés
Holnap reggel megyek Pestre és csak 6 körül érek az egyik megyeszékhelyre. Visszont 7-re színházba is megyek. (nem tudom egyiket sem le mondani) Szerintetek ha egy csíkos felsőt (ilyen franciás) és egy sötét zöld nadrágot veszek fel hozzá egy fekete topánka az úgy jó? (sajnos nem tudok közbem haza menni) Esetleg felvegyek egy blézert a színházba, hogy alkalmibb legyen? 17/l

2014. ápr. 3. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Illik.
2014. ápr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jó leszel így. Én is dilemmáztam, hogy mibe menjek, de amikor megláttam, hogy hogyan öltözködnek némelyek, úgy éreztem, hogy túl vagyok öltözve... Pedig csak szoknya és sima felső volt rajtam. Ez így korrekt lesz neked.
2014. ápr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jó úgy. Az lenne gáz, ha kopott farmerben meg pólóban vagy susogós mackóban mennél.

Azt gondold végig, hogy ha a színészek lenéznek a nézőtérre, és meglátnak, kell-e szégyenkezned. Mert elsősorban őket tiszteled meg a ruháddal. De szerintem így rendben vagy.

2014. ápr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor megnyugodtam. :)
2014. ápr. 3. 17:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Különben is, a "Lesz ez még így se" film óta tudjuk, hogy ahova a férfiakat csak öltönyben engedik be, oda a nőket akár egy pongyolában is.

:DD

2014. ápr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!