Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Baj az, ha egy férfi szociális...

Baj az, ha egy férfi szociális vonatkozásban alázatosan viselkedik a szebbik nemmel szemben?

Figyelt kérdés
Fogalmazhatnék úgy is, hogy konvencionàlis. Hölgyek elsősorban, Ti hogyan fogadtok egy ilyen viselkedésformàt?
2014. ápr. 10. 16:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egy Férfi és egy Nő között szerintem ez alap. A pasik, meg a csajok csinálják ahogy nekik tetszik :-)
2014. ápr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Van ilyen férfi? Halleluja !
2014. ápr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 mustafa33 ***** válasza:
Csókolom a kezed meme! de ezt ma már csak te értékelnéd.
2014. ápr. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nagyon sok nő értékelné, csak sajnos kihaltak azok a férfiak, akik még tudnák, hogy kell bánni egy nővel, hogy igazi nőnek érezhesse magát!
2014. ápr. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 mustafa33 ***** válasza:
kriptaszökevény lennék? ☻
2014. ápr. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Miért, Te tudod?
2014. ápr. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 mustafa33 ***** válasza:
Tudtam.
2014. ápr. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon szerencsés lesz majd egy nő melletted!
2014. ápr. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nos én (még?) abba a táborba tartozok, ahol még akár a kézcsók sem kellemetlen a számomra (és nem csak verbális formában). Mindegy hogy ketten vagyunk egy adott helyen, vagy pedig Budapest legforgalmasabb utcáján.

Ezt pedig nem érzem kellemetlennek, sőt, azt gondolom az a kellemetlen hogy sokan viszont annak érzik.

Pedig nem vagyok egy idős öregember, csak 36.

Mégis azt gondolom, az udvariasság, a diplomatikus viselkedésforma pl. egy étteremben, vagy színházban elfogadható etikai norma a mai világban is.

Kedves mustafa33 (felteszem te is férfi vagy): a Te álláspontodat is elfogadom, de például azzal ha Nőnapon virágot veszünk egy Hölgynek, azzal nem ugyanazt fejezzük ki mindannyian - az elismerést, és a tiszteletet?


Ami pedig a második Kedves Hozzászólót illeti:

Szerintem igen; - Abban egy kicsit a Nőket is hibáztathatónak érzem, hogy valaminek a számszerű és akár radikális csökkenése kapcsán sztereotípiákat állítanak föl, és általánosítanak.

Talán ha kicsit optimistábban közelítenétek a probléma felé akkor nem azt mondanátok de kár hogy már alig vannak ilyen férfiak, hanem azt, de jó, hogy még vannak. A komolyabb baj az lehet, ha ezeknek a férfiaknak esetleg nem lesz gyerekük, vagy egyszerűen csak nem szeretnének.

Ebben az esetben az átörökölhetőség lehetősége eleve kizárt. Ez pedig részben rajtatok is múlik kedves Hölgyek, amennyiben nem azokat a pasikat választjátok és tartjátok vonzónak, akik rendszeresen megszívatnak, és esetleg bukón viselkednek veletek, hanem azt, aki értékeli a létezéseteket, és annak kulcsfontosságát ezen a földön.

2014. ápr. 12. 08:48
 10/14 anonim ***** válasza:

második vagyok

Persze, hogy általánosítunk, ebben semmi meglepő nincs, hiszen ahogy te is fogalmaztad, radikális csökkenéssel állunk szemben. De ez nemcsak az ő hibájuk, hanem a nőké is.

2014. ápr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!