Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezhet ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezhet ilyen férfi? Miért viselkedik így egy pasi?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem neten egy pasival, aki elég gátlásos típus, nem az a rámenős, csajozós és már 36 éves, de nem volt csak két rövid(1 éves)kapcsolata életében. Külsőre tetszettem neki(valóban nem vagyok csúnya)de nem tudott közeledni felém. Amikor legelőször találkoztunk már akkor nem tudott úgy igazán megölelni, pedig rengeteget beszéltünk róla, hogy ha találkozunk végre átölelhetjük egymást. Sajnos én is félénk típus vagyok és nem tudtam úgy viselkedni ahogy ő elvárta volna. Azt mondta neki ingerek kellenek hogy hozzám úgy tudjon viszonyulni mint nőhöz. De ha megpusziltam szinte jéggé dermedt és rezzenéstelen arcot vágott. Nem értettem miért ilyen és nagyon rosszul esett, így én is még gátlásosabb lettem. Azt mondta nem érez irántam semmit, pedig tetszem neki. Voltak próbálkozásai de nem vágyból. Szerintetek mi lehetett a gond, nekem mit kellett volna tennem, mit rontottam el? Hogyan kell egy ilyen pasihoz viszonyulni?
2014. márc. 25. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Erősen befelé forduló típus, te is egy kicsit, de te legalább próbálkozol.

Ha ő nem tud feloldódni, akkor neked kell rámenősebbnek lenned, lehet ő is ezt várta, bár ez tényleg meglehetősen fura.


20/f

2014. márc. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Komoly lelki probléma volt a háttérben szerintem.Én lelépek,ha valaki nem képes nyitni.Nem leszek senki lelki mankoja.
2014. márc. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez fura. Én is introvertált vagyok, de ha lenne egy csajom, akkor őt tejben vajban füröszteném :)
2014. márc. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

te nem rontottál el semmit, őneki lehetett valami gyerekkori dolog, biztos nem ölelgették gyerekkorában, de lehet, hogy még nagyobb trauma érte.

Ezt neki kellene tudni megoldani, szakember segítségével.

Nekem ez elég súlyosnak tűnik így a leírás alapján, főleg, hogy még téged hibáztat.

2014. márc. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!