Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért ciki iskolai rendezvénye...

Miért ciki iskolai rendezvényeken Himnuszt énekelni?

Figyelt kérdés
Mindig megpróbálkozok legalább halkan énekelni, de egyesek még tátogni se tudnak, engem meg hülyének néz mindenki. Pedig szivesen énekelnék, csak egyedül nem jó.
2014. ápr. 15. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy énekelni ciki?
2014. ápr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért ciki énekelni? Főleg a saját nemzeted himnuszát.

Meg lehet nézni azokat a hülye focistákat is, a magyar áll, mint a faszent a himnusza alatt, minden más náció teli torokból büszkén énekli (még akkor is, ha nem tud).

2014. ápr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem írom le, mert éjszaka rámtöri az ajtót a TEK, hogy én hogy merészelem sértegetni a Himnuszt.
2014. ápr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki...
2014. ápr. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

A himnuszt az átlag ember elfogadhatóan nem tudja elkornyikálni. Nem bírod kiénekelni a magasat, a mély nagyon mély, lassú. Egyszóval egy szar átlag emberek éneklési szempontjából.


A szövege meg lehúzó, arról szól, hogy egy rakás szerencsétlenség az életünk, de hátha isten majd megsajnál és segít, ha már évszázadok óta csak cseszeget, mi addig is ülünk és sírunk.


EZT egyszerűen ciki énekelni, sajnos ez van. Nem szép dolog, de ez egy gáz himnusz. Ha valami lelkesítő lenne, mint a legtöbb más országé, akkor akármilyen szarul, hamisan, de szívesen énekelné az ember, hogy aszondja, majd mi magyarok megmutatjuk, milyen faszák vagyunk, csett!!!! Helyette meg egy égő sirató-dalunk van, amit még hallgatni is rossz. Kész kihívás túlélni.

2014. jún. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Péter.Szalkay válasza:
Nyugodtan énekelj! Érezd magad emiatt büszkének, hogy te megtiszteled a hazád, légy bátor! Téged ne érdekeljen az hogy más énekli-e vagy nem, én nem szoktam vele törődni, éneklem, és ettől egy jó páran még ráadásul hozzám csatlakoznak!
2015. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!