Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Rokonok, barátok közötti...

Rokonok, barátok közötti puszi férfiak esetében mikor elfogadott és mikor kínos?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 22. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Ha a két férfi magas ívből le**szarja, hogy mi a kínos és mi nem, akkor tökéletesen elfogadott.
2014. ápr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ami az adott családban/baráti társaságban szokásos az elfogadott és nem kínos.
2014. ápr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a férfiak inkább kezet fogni szoktak, inkább akkor puszilkodnak, ha ritkán látják egymást. Nekem az viszont nagyon fura, mikor pl. egy 40 éves férfi az apjának minden áldott nap lehajtott fejjel, behúzott nyakkal puszit ad, minden köszönéskor mint mikor egy 8 évesre ráparancsolnak.
2014. ápr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolso,

Nekem meg a a fura, mikor a 16 eves, "cool" mitugraszok, naponta 6-szor nagy oromok, ordibalasok kozepette, raznak kezet, vagjak egymast hatba, no meg a pusz-pusz. Kiraz a hideg. Akkor inkabb egy ember az edesapjat tisztelje, szeresse, mig lehet.

2014. ápr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszöntés, részvét ilyesmi esetekben akkor okés? Én mondjuk leginkább sose adnék,csak néha megkeveredek,mert egyik ismerőseim ilyenek a másikak meg olyanok..
2014. ápr. 24. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!