Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha egy magasabb rangu, szakmaj...

Ha egy magasabb rangu, szakmajaban elismert ferfi ugy koszon el, hogy "puszi", akkor nekem hogyan illik elkoszonnom?

Figyelt kérdés
Tehat e-mail-ben tartjuk a kapcsolatot, es o idosebb kb. 8-10 evvel.
2013. júl. 13. 13:14
 1/6 A kérdező kommentje:
A tegezodest mar korabban megengedte.
2013. júl. 13. 13:14
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez elsősorban nem illem kérdése, hanem a férfi iránti érzéseid kinyilatkoztatásának módja lehet. Tehát csak te tudod, hogy mit akarsz és nem akarsz tőle. Ha semmit sem jelent neked, akkor légy hűvös, ha akarsz tőle valamit, akkor legyél bizalmasabb hangvételű. A magyar nyelv számos megoldás kínál minden helyzetre.

De ha mindenképpen konkrét tanács kell, akkor vázold nekünk a férfival kapcsolatos érzéseidet.

2013. júl. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem szemelyes temaban beszelgetunk, ezert sem tudom, hogy maradjak a tavolsagtarto koszonesi formanal vagy en is ugy koszonjek el, mint o?
2013. júl. 13. 13:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A "szia" a legjobb megoldás az ilyen esetekben. Nem túl bizalmaskodó, de nem is "hűvös". Ezzel nem ronthatsz el semmit. Én biztos nem "pusziznék" :D
2013. júl. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha pedig nős lenne (amit nem említsz), akkor nyilvánvaló, hogy csak meg akar...
2013. júl. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


A tegezést meg neked kellett volna kezdeményezni, te vagy a nő.


A "puszi" meg bizalmazkodás,. Milyen kapcsolatban vagytok?

2013. okt. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!