Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi veszi az embereket arra...

Mi veszi az embereket arra rá, hogy képeket posztoljanak magukról (facebook, instagram)? Miért gondolják azt, hogy bárki is kiváncsi rájuk?

Figyelt kérdés
mármint ezt a kérdést nem támadásként szánom, csak egy kérdés. kiváncsi vagyok a válaszokra:)

2014. máj. 7. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én például szeretem nézegetni az ismerőseim képeit. Főleg azokét, akiket ritkán látok, vagy ritkán beszélünk. Így látom hogyan változtak az évek során, épp hogy néznek ki, vagy éppen mi történik velük. Engem nem zavar a posztolgatás, ha mégis, leiratkozom róluk.

Az instagram pedig szerintem kifejezetten erre van, hogy megoszd a képeidet. A facebook nyilván ennél összetettebb, aztán mindenki használja belátása szerint. :)


23/N

2014. máj. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 40 ismim van, 90%-ban család, érdekeljük egymást :-) ezt leszámítva én se értem
2014. máj. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
55%

Én sem értem különben. Most már én is korlátoztam az ismerőseim számát. Szinte csak a rokonoaim vannak fent ismerőseimként meg néhány barát/haver.


Szerintem azért, mert rohadt menőnek meg hipszternek vagy minek érzik magukat attól az instagramtól.

Persze, ha érdekes történik vele, tegye ki, oké de az, hogy minden másnap felrak egy "selfie-t" meg hogy miket kajál, mit iszik, akkor ruhapróbaközben is fényképezi magát...

Szóval szerintem ezek beteg dolgok, de hát csinálják nyugodtan csak ne várják el, hogy érdekelni fog.

2014. máj. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én töröltem már ezért több ismerőst is. Az egyik egy fiatal nő, aki minden nap megosztotta, hogy éppen hol és mit csinál- ráadásul mindig v.mi piával a kezében.....A másik meg egy anyuka, aki a babája összes tevékenységét posztolja (1 hetesen, alva, apukával alva, 6 hetes lettem, stb.)Én is anya vagyok, de ez már túlzás.

Annak örülök, amikor az elfoglalt barátaim, vagy a ritkán látott rokonok időnként feldobnak egy- egy képet.

2014. máj. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!