Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Fiúknak utcai mezítlábaskodás...

Fiúknak utcai mezítlábaskodás való vagy sem?

Figyelt kérdés
Vagy zárt cipő lenne az alap a lakáson kívül?

2014. máj. 13. 07:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki járjon úgy, ahogy neki kényelmes, és jól érzi magát, én papucsot max. esőben kutyasétáltatáshoz veszek fel, el nem tudnám képzelni, hogy abban járjam végig a várost, viszont szandált szoktam hordani, mert kényelmesebb, mint egy cipőben és zokniban izzadni végig a napot.
2014. máj. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
83%
Egyértelműen papucs, ha tetszik valakinek, ha nem. Közeli ismerősök, barátnőm így ismer, és elfogadja ezt. Miért ne? Míg a lányok kényelmesen hordhatnak mezitláb szandált és papucsot, addig a pasik főljenek meg a zárt cipőben? Persze, ha valahol le kell venni, akkor már nem tetszik a szag, ugye? Nekem így kényelmes, szeretek mezitláb lenni, ha valakinek nem tetszik, akkor ne nézzen oda. Ennyi. :) 21/F
2014. máj. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én sokáig szandál párti voltam, a papucs se zavar igazán, csak ha nem passzol az öltözékhez, és az illető kényelemből, nem ad erre. Mostanában gondolkodtam el azon, hogy beszerzek egy szandálpapucsot (én így hívom), ami majdnem úgy néz ki mint egy szandi, csak nincs hátulja tulajdonképpen. Rohangálni tökéletes, főleg a munkámhoz. Ma már olyan papucsokat lehet egyébként kapni, ami mondom, majdnem úgy néz ki mint egy szandi, sőt van, hogy jobban, és elég komolyak, főleg ezek a csattosak, merev mélyített talpal.
2014. jún. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!